Jak na ...Návod

TOP 5: Dárky pro muže k svátku

Jak pojmout oslavu svátku? Ve velkém či vůbec neslavit? Ženám stačí koupit květinu a je dárek vyřešený. Ale co koupit k svátku mužům? V následujících řádcích jsou tipy na dárky pro muže k svátku.

1. Košík uzených dobrot

Pokud chcete obdarovat někoho s mlsným jazýčkem, největší radost oslavenci uděláte dárkovým košem. Můžete do něj dát cokoliv Vás napadne. Jelikož u mužů bývá známá závislost na uzeninách, určitě se nebojte koupit balení několika druhů klobás. Balíček doplňte nejrůznějšími druhy sýrů. Pokud máte rádi gurmánské dárkové koše, tak můžete zkusit také originální dárky pro muže od Manboxeo.cz.

Inspirace, jak lze dárek naaranžovat.
Inspirace, jak lze dárek naaranžovat.

Proč si vybrat uzené dárky?

Balíček budou tvořit dárky pro muže, na kterých si rádi pochutnají. Nemusíte předat nakoupené uzeniny v opravdovém koši, klidně vše stačí zabalit do celofánu s nenápadnou mašličkou a originální dárek je na světě.

Zabalení dárku do celofánu.
Inspirace, jak lze dárek naaranžovat.

2. Dárkový poukaz do řeznictví

Gurmánům, kteří si potrpí na kvalitě, darujte voucher do řeznictví. Dotyčný si za to může koupit lepší a dražší maso, které by třeba bez Vašeho dárku nikdy neochutnal.

Kvalitní maso, které můžete dopřát oslavenci.
Kvalita masných výrobků

3. Satisfyer Men Heat Vibration

Jak už název značky napovídá, s tímto dárkem bude oslavenec opravdu (u)spokojený.

Popis vibrátoru pro muže.
Popis vibrátoru pro muže.

4. Osobní masáž

Jestli nechcete za dotyčného utrácet peníze, můžete využít tento jednoduchý uspokojující nápad- osobní masáž. Vsadím se, že masáž potěší každého, přece jen dnes všichni máme zatuhlé krky z práce. A nejen to. Pozitivní přínos má masáž chodidel a dlaní, která uvolňuje, zbavuje stresu a napětí. Nic to nestojí a dotyčnému vytvoříte příjemný večer. Pokud si tento tip dárku vyberete, doporučuji si předem uvědomit, komu přejete. Abyste neposkytli osobní masáž třeba svému tchánovi.

Masáž chodidel, která zbavuje stresu a napětí.
Uklidňující masáž chodidel

Po masáži si zpříjemněte večer jedním z nejromantičtějších filmů všech dob nebo vyražte na rande.

5. Veselé ponožky

Ponožek nemá člověk nikdy dost, natož muži, kterým se pravidelně a často tvoří díry na patách. O to větší radost z ponožek uděláte svému blízkému, když mu zakoupíte barevné vzorované ponožky. Dnes existuje několik značek, které se na prodej originálních veselých ponožek specializují. Například značka Dedoles a Fusakle. S poštovným se vejdete do 200 Kč, záleží na Vašem výběru. Pojměte výběr trochu specificky a kupte svému milému ponožky se vzorem, který znázorňuje Váš společný zážitek nebo koníčky.

Barevné ponožky
Barevné stylové ponožky

Pokud jste přípravu podcenili, můžete se podívat, jak vyrobit dárek na poslední chvíli.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
2
Užitečné
0
Super
6
Nic moc
1
Trapas
0
Kamila Vargová
Jsem studentkou VŠ v Praze. Ráda píšu, maluju a hraju na klavír. Maluju v aplikaci Procreate třeba portréty, cokoliv podle fotografií a následně je tisknu na oblečení. Tudíž se jedná o originální kousky.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *