Jak na ...NávodNezařazené

Kdy je den otců a jak popřát?

Naši tátové si stejně jako naše maminky zaslouží svůj sváteční den. V tento den se oslavuje otcovství a vztah otců k dětem. Popřejte svým tatínkům třetí neděli v červnu.

Historie

Den otců můžeme považovat za novější svátek. První oslava otců se konala v americkém městečku Spokane 19. června 1910. V tento den měl narozeniny ovdovělý otec Sonory Doddové, která chtěla ocenit jeho úsilí ve výchově pěti dětí. Tato oslava byla soukromého rázu. Ovšem postupně popularita tohoto svátku rostla. Díky prezidentovi Lyndonu Johnsonovi se v roce 1966 stala třetí červnová neděle oficiálním Dnem otců.

Tipy na dárky ke Dni otců

Přemýšlíte, čím uděláte svému tátovi radost? V následujících řádkách se dozvíte pár tipů. Na dárky.

Originální tričko s malbou dle Vašeho gusta

Chtěli byste dát svému tátovi (či komukoliv jinému) jako dárek pěkný a jedinečný kousek? Objednejte si tričko či jiné bavlněné oblečení u Kamily Vargové. Právě ona tvoří originální oblečení. Namaluje podle Vaší fotografie jakoukoliv malbu, kterou natiskne na oblečení. Můžete si nechat namalovat třeba portrét Vás a Vašeho otce. Tento kousek udělá určitě taťkovi radost. Nebude se jednat o obyčejné klišé s nápisem NEJLEPŠÍ TÁTA. Darujete krásný umělecký kousek. Oblečení bývá hotové do měsíce od objednání. Cenově se produkty pohybují okolo 699 Kč. Objednat si umělecký kousek můžete na instagramovém profilu- @kamcavargova.custommade nebo na e-mailu- vargova.kamilka@seznam.cz.

Custommade tvorba ke Dni otců
Ukázka zmíněné tvorby. Více ukázek na výše zmíněném instagramovém profilu.

Poukázka do dobré restaurace

Je Váš otec labužník? Pozvěte ho na výbornou večeři. Co takhle steak s výbornou přílohou? Jídlem nikdy nic nezkazíte.

Dárkový poukaz do řeznictví

Dopřejte Vašemu tátovi právě poukaz do řeznictví. Díky tomuto poukazu si může Váš táta vybrat kvalitní maso přímo od prodejce a vychutnat si jedinečné chutě.

Přečtěte si, jaké jsou další tipy na dárky pro muže.

Jak popřát?

Svému tátovi dejte dárek a přiložte k němu přání. Do přání napište poděkování. Inspiruje se následnými poděkováními, které můžete do přání napsat.


Svátek tatínků je jen jednou za rok, ale ty jsi skvělý táta každý den. Díky za všechny postavené lesní bunkry, nejlepší špagety a tajné pusy mámě, když si myslíš, že se nedíváme. Krásný den otců!

Všechno nejlepší k dnešnímu Dni otců. Jsme rádi, že jsme si tě tak dobře vybrali a děkujeme ti, že máš s námi takovou trpělivost.

Milý otče, dnešní den je svátek všech skvělých mužů, kteří se nebojí proměnit se zase v kluky a naučit své děti všechno, co budou v životě potřebovat. Díky za všechno a přeji ti krásný Den otců.

Milý tatínku, děkujeme ti za všechnu srandu, kterou s tebou prožíváme i chvíle, kdy se ti můžeme vyplakat na rameno. Máme tě moc rádi a přejeme ti krásný Den otců.

Přání- Den otců
Přání ke Dni otců

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
1
Super
1
Nic moc
0
Trapas
0
Kamila Vargová
Jsem studentkou VŠ v Praze. Ráda píšu, maluju a hraju na klavír. Maluju v aplikaci Procreate třeba portréty, cokoliv podle fotografií a následně je tisknu na oblečení. Tudíž se jedná o originální kousky.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *