InternetKultura

Nejlepší Netflix filmy v češtině s dabingem

Netflix filmy v češtině – na ty se společně podíváme v tomto příspěvku. Dostanete několik tipů na filmy, které si můžete vychutnat bez titulků, ve svém jazyce.

Netflix filmy v češtině – Komedie

Každý z nás se občas potřebuje zasmát nebo si jen pustit film, u kterého nemusí extra přemýšlet.

Red Notice

Psycholog FBI (Dwayne Johnson) se musí spojit s nejlepším zlodějem na světě (Ryan Reynolds). Společně se snaží dopadnout podvodnici (Gal Gadot), která je vždy malý krůček před nimi. Alespoň to tak na první pohled vypadá. Pravdu však musíte zjistit sami v této akční komedii s hvězdným obsazením.

Nejlepší filmy na netflixu v češtině - Red Notice

Shaft

John Shaft je soukromý detektiv se svérázným přístupem. Když se mu v životě objeví jeho syn, o kterém do teď nevěděl, vše se trochu změní. Odlišný styl života otce a syna, kteří jsou nuceni spolupracovat, vytváří vtipné momenty. Jestli si k sobě najdou cestu, zjistíte v tomto zábavném akčním filmu, kde hlavní roli obsadil Samuel L. Jackson.

Nejlepší filmy na netflixu v češtině - Shaft

Nejlepší filmy v češtině – Akční

Měli jste nudný den a chcete si pustit něco, kde nuda nehrozí? Podívejte se na tipy z kategorie akčních filmů.

John Wick 3

Již třetí díl z této kultovní série netřeba dlouze představovat. V podstatě nepřetržitá akce, kde není nouze o střelbu ani osobní souboje. Zápletka, jak to už to u této série bývá, není extra složitá. John (Keanu Reeves) opět stojí sám proti všem. Může se spolehnout jen na pár přátel, ze starých časů. Alespoň to tak na první pohled vypadá.

Nejlepší filmy na netflixu v češtině - John Wick 3

Vyproštění 2

Chris Hemsworth si tentokrát střihl roli zkušeného žoldáka a jak je zvykem – dařilo se mu. Jeho další misí je záchrana syna drogového bosse. Ta se ale čím dál víc komplikuje a nutí ho vymýšlet další a další řešení, aby ochránil sebe i svůj tým. Jak dopadne tato mise, která se již dávno změnila v boj o vlastní životy?

Nejlepší filmy na netflixu v češtině - Vyproštění 2

Nejlepší filmy v češtině – Thriller

Máte rádi napětí a nečekané zvraty? Tak věnujte pozornost následujícím tipům – budou se vám líbit.

Spojenec

Detektiv s mnohaletou praxí a nejedním úspěchem, narazí na zloděje, který se zdá být nad jeho síly a je vždy o krok napřed. Už tak nelehkou situaci ještě zkomplikuje policejní vyjednavačka, která nutně nelpí na dodržování všech pravidel. Napínavý thriller s kvalitním obsazením, jehož děj a nečekané zvraty vás jistě vtáhnou do děje.

Nejlepší filmy na netflixu v češtině - Spojenec

AKA

Tajný agent se zaměřením na operace v utajení nečeká, že by ho ještě v této práci mohlo něco překvapit. Z omylu ho rychle vyvede nová mise. Během ní se totiž spřátelí se synem šéfa gangu a přestane mít jasno v tom, na které straně by měl stát a která je vlastně ta špatná.

Nejlepší filmy na netflixu v češtině - AKA

Pokud jste zde nenašli svého favorita nebo už filmy znáte, můžete se podívat na článek, kde najdete TOP 10: Nejlepší dokumenty na Netflixu.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
1
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet