Nezařazené

Špička nebo propadák? Zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert

Hledáte zastřihovač vousů a nevíte, který si vybrat? Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert splní všechny vaše požadavky! V této recenzi se dozvíte hlavní přednosti a slabiny tohoto zastřihovače vousů.

Něco málo o značce Rowenta

Rowenta je německá značka známá svojí kvalitou a spolehlivostí. Také nabízí možnost opravy svých výrobků v licencovaných opravnách za velmi dobrou cenu. Pánský zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert patří mezi řadu novějších vyspělejších zastřihovačů od značky Rowenta.

Už podle názvu lze odvodit hlavní přednosti tohoto zařízení. Kompletně nerezové čepetele s titanovým povrchem si poradí s každým typem vous. Díky jejich samoostřící technologii je není třeba vyměnovat. Tento profesionální zatřihovač tak umožňuje naprostou kontrolu nad vašimi vousy. Spolu s kombinací deseti nástavců každému nabízí velmi široké možnosti úpravy vousů a chloupků na těle. Lze tak podle potřeby docílit hladkého oholení nebo i stylizaci dlouhých vousů. S takovým zastřihovačem můžete vyzkoušet i mnoho nových stylů, pro inspiraci se stačí podívat na naše tipy, jak se starat o vousy a jak je upravit.

Baterie, jak má být

Tento zastřihovač vousů lze používat bezdrátově a i ve sprše. Na jedno nabití trvající standardních 90 minut vydrží až 120 minut v provozu. Při pravidelném 5-minutovém používání po třech dnech vydrží nabitý až dva měsíce. Strojek na svém modrém držadle nepostrádá také LED displej, který jasně ukazuje kolik procent baterie zbývá.

Drobné nedostatky Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert

Co se nedostatků týče, najdete jich u tohoto strojku velmi málo. Přestože je strojek voděodolný, nástavec na stříhání vlasů a dlouhých vousů se podle návodu nemá umývat ve vodě, je tedy potřeba počítat s větší obezřetností při používání. Čepele jsou sice samoostřící, nadruhou stranu se musí pravidělně mazat olejem, který je přiložený v balení. To sice někomu vadit může, prodávají se ale i podobné strojky, u kterých je zapotřebí kupovat stále nové hlavice. Tento strojek má tak svoje nevýhody, ale je rozhodně ekologičtější pro planetu a i ekonomičtější volbou pro zákazníka. Výrobce navíc uvádí, že lze tento strojek opravit v licencovaných prodejnách či opravnách. Vydrží vám tak rozhodně déle, než produkt od jiné značky.

Shrnutí

Následující tabulka shrnuje všechny plusy a mínusy tohoto zastřihovače vousů Rowenta. Každý muž s ním jistě bude spokojen.

product-image

Zastřihovač Rowenta TN6200F4 Forever Sharp Ultimate Xpert

9.2

Zastřihovač Rowenta Forever Sharp Ultimate Expert je velmi kvalitní zastřihovač vousů, který předčí svoji cenu.

Výhody
 • výdrž baterie
 • velká škála nástavců
 • cestovní pouzdro
 • samoostřící břity
 • rychlé a snadné oholení
 • ergonomický design
 • voděodolnost
Nevýhody
 • chybějící nástavec na zastřihávání chloupků v nose

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Petr Martinů
Student FF UK, který miluje jazyky a pálivé jídlo. Bez sluchátek nevyjde z domu a věří v UFO.

  Chci k tomu něco říci

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *