NávodZdraví

Tipy pro nejlepší afrodiziakum a jak ho vybrat

Afrodiziaka mohou pomoci navodit tu správnou atmosféru a probudit vášeň. Jde o různé produkty, které zvyšují libido. Kromě toho však mohou nabídnout i řadu dalších účinků, díky kterým si sex užijete naplno.

Afrodiziaka

Afrodiziaka mohou být různého původu, jejich účelem je přitom zlepšit sexuální požitek. Obecně zvyšují libido, u mužů mohou sloužit také jako podpora erekce. Pokud vás zajímá, co je afrodiziakum, nabízí se komplexní odpověď. Může jít o přírodní afrodiziakum – různé potraviny. Ovšem dostupné jsou i speciální produkty – doplňky stravy, tablety, různé gely a podobně. Navíc působí jako afrodiziakum parfémy. Nabízí se tak široká škála produktů, díky které můžete vylepšit svůj sexuální život.

Přírodní afrodiziaka

Zvýšit libido a podpořit sexuální výkon lze díky lehké změně jídelníčku, jelikož působí jako afrodiziakum potraviny (jahody, zázvor, ananas, chilli, celer, chřest, ústřice, maca). Jejich výhodou je, že obsahují přírodní látky ve formě, která je našemu tělu přirozená. Lze je tak jednoduše zařadit do jídelníčku, aniž byste museli přísně hlídat dávkování. Často přitom nabízí organismu řadu benefitů – jde o významný zdroj antioxidantů, vitamínů a minerálů. Navíc mohou sloužit jako afrodiziakum byliny, například rozmarýn, kotvičník, bazalka, vanilka či máta.

Vybrat nejlepší afrodiziakum může být složité. Jako velmi účinné jsou považovány ústřice, ale třeba i jahody a čokoláda. Klíčový je obsah kakaa, to totiž obsahuje fenylethylamin – takzvaný hormon lásky či droga zamilovaných.

Přípravky pro zvýšení libida

Pokud hledáte produkty se spolehlivým a výrazným účinkem, je vhodné vybírat spíše z doplňků stravy a moderních afrodiziak. Jde o chemické přípravky, které slouží jako silné afrodiziakum. Vybírat přitom můžete z různých forem – tablety či kapky, případně i parfémy, gely a balzámy pro vnější použití.

Pro ženy

Afrodiziakum pro ženy zvyšuje chuť na sex a vzbuzuje touhu. Může tak pomoci v případě, že nemáte na sex zrovna chuť, či chcete požitek ještě umocnit. Doplňky stravy obsahují zpravidla výtažky z bylin, jde tedy o přírodní látky. Kromě toho jsou však velmi oblíbené i lubrikační a stimulační gely, které zajistí silnější prokrvení citlivých míst a tím zvyšují i šanci na pořádný orgasmus.

Kromě stimulačních gelů a krémů pro prokrvení jsou pro ženy nabízeny také produkty na zúžení vagíny. Právě uspokojivý sex je tím nejlepším afrodiziakem. Můžete tak vyzkoušet speciální gel nebo sérum, které dokáže omladit vaše intimní partie – například po porodu či v menopauze.

Pro muže

Afrodiziaka pro muže jsou také nabízena v podobě tablet. Nabídka různých gelů je pak o něco širší. Kromě samotného zvýšení libida totiž produkty mohou podpořit erekci, zvětšit penis, oddálit ejakulaci či zvýšit objem ejakulátu. Nabízí se tak řada možností, jak můžete zlepšit sexuální výkon. Ať už jde o krémy na erekci, doplňky stravy, či různé lubrikační gely.

Parfémy

Je třeba zmínit, že lze využít jako účinné afrodiziakum vůně. Ty slouží především pro okamžité zvýšení libida. Velmi oblíbený je parfém s feromony – právě tyto látky zajišťují zájem a vzrušení. Stačí tedy nanést jen pár kapek produktu s feromony, abyste probudili vášeň v partnerovi. Nemusí jít pouze o parfémy, feromony jsou přidávány také do tělových olejů, sprchových gelů, či masážních svíček. Můžete tak vybírat z různých variant, jak okořenit svůj sexuální život.

Afrodiziaka jsou skvělým prostředkem pro zlepšení sexuálního života a mohou být účinným pomocníkem v případě, že jste zaznamenali pokles libida. Jejich užívání je přitom jednoduché, ať už se rozhodnete pro potraviny, doplňky stravy, či drogistické produkty.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
1
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Návod