Internet

YouTube: Jak udělat playlist a stahovat hudbu zdarma?

Oblíbená videa si ve službě YouTube můžete poskládat podle libosti tak, aby po dohrání jedné písně plynule navázala další. Jak takový playlist udělat a zdarma stáhnout hudbu do mobilu?

Jak udělat playlist na počítači

Nejprve se přihlaste s Google účtem. Modrobílá obdélníková ikona s nápisem Přihlásit se je na YouTubu vpravo nahoře. Pokud nepoužíváte ostatní služby Googlu, jako Gmail, Google Disk, Fotky a podobně, založte si během několika sekund svůj Google účet. Rozklikněte si www.google.com a klepněte na Přihlásit se.

Po zadání hesla klikněte na Vaše videa nebo Studio YouTube. Přesměruje vás to na studio.youtube.com. Dejte Playlisty a NOVÝ PLAYLIST.

💡 Tip: Zajímá vás, proč nám hudba zlepšuje náladu a dodává energii? Přečtěte si náš článek.

ypitube muzika

Jak udělat playlist na mobilu?

Otevřte aplikaci YouTube. V dolní části telefonu klepněte na Knihovna. Sjeďte dolů na Playlisty. Ťukněte na + Nový seznam a zafajfkujte čtvereček u konkrétního videa. Potom klikněte na DALŠÍ. Vyskočí vám okno Nový playlist. Zaškrtněte ochranu soukromí a pojmenujte Playlist.

Jak pustit playlist

Pokud už jste si playlist vytvořili, klikněte na Knihovnu v levé části stránky YouTube. Pod Historií jsou 3 ikony: Přehrát později, Playlisty a oblíbená videa. Vy nyní klikněte na Playlisty.

Jak stahovat hudbu zdarma z YouTube?

Stáhněte si program pro stažení videa z YouTube
Stáhněte si program pro stažení videa z YouTube

Do prohlížeče zadejte: 4k downloader. Zmáčkněte enter a rozklikněte první odkaz, který vám vyleze: www.4kdownload.com. Tam klepněte na ikonku, kterou znázorňuje fotografie. Soubor si uložte a nainstalujte. Spusťte ten program.

Otevřte si YouTube a pravým tlačítkem myši klikněte na video, které si chcete stáhnout. Stiskněte Kopírovat adresu URL videa. Pomocí kláves Ctrl + V vložte odkaz do vámi staženého programu. Dejte Stáhnout video. Vyberte kvalitu nahrávky. Pravým tlačítkem myši klepněte na Zobrazit ve složce.

Další možnost

Vyberte si na YouTube video, rozklikněte je a pomocí Ctrl + C nebo pravým tlačítkem myši zkopírujte URL link. V nové kartě si otevřte YouTube MP3. Pomocí Ctrl + V nebo opět pravou částí myši odkaz vložte na tuto stránku a stiskněte Convert Video. Potom zmáčkněte Download.

Pokud to chcete i s obrazem, to znamená MP4, napište do prohlížeče Youtube downloader a klikněte na YouTube Converter. Vložíte tam odkaz na to video a dáte Pokračovat. Zvolíte kvalitu a zda chcete MP3 (bez obrazu), nebo MP4 (i s obrazem). Ono se vám to zkonvertuje a vy dáte Začít. Potom už jen stisknete Stáhnout.

💡 Tip: Přečtěte si také něco o tom, jak díky YouTube vydělat peníze.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Petra Sýkorová
Jsem redaktorkou skautského časopisu Roverský kmen. Ve volném čase píši básně, povídky a knihu. Také ráda čtu a chodím do přírody. Vystudovala jsem maturitní obor podnikání.

    Chci k tomu něco říci

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Více:Internet