Jak na ...

7 Tipů: Jak začít přirozeně konverzaci?

Začít přirozeně konverzaci je v dnešní době moderních technologií často složité. Seznamování se posunulo na digitální úroveň. Není žádným překvapením, že i ten největší machr přes sociální sítě se ve skutečnosti oslovit ženu, stydí. Každá žena si přitom nejvíce cení sebevědomého muže, který se nebojí a přijde se seznámit osobně.

Neverbální komunikace

Nezapomínejte na vteřiny před zahájením samotné konverzace. Ty jsou nejdůležitější. Buďte sebevědomí. Navažte s ženou oční kontakt. Pousmějte se na ni. Dejte ji najevo, že se Vám opravdu líbí. Dobrý první dojem, je klíčem k úspěchu. Nyní přichází to nejtěžší – zahájení konverzace.

Jak začít konverzaci

Risk je zisk. Žena obvykle nenosí na čele cedulku „zadaná“, což mnoho mužů určitě mrzí. Pokud však narazíte na tu správnou, získáte víc, než ztratíte. Buďte optimistou a poučte se z předchozích chyb.

1. Představte se

Pokud vychytáte prvních pár vteřin před zahájením konverzace a navážete kontakt, máte vyhráno! Jakmile si Vás žena všimne, stačí k ní obvykle pouze přijít a představit se jí. Poté můžete pokračovat v konverzaci jako obvykle. Zajímejte se o ní, dotazujte se a nezapomeňte si říct o číslo!

2. Požádejte o radu

Sedíte v restauraci s krásnou obsluhou? Zeptejte se, co by Vám doporučila. Přidejte k tomu pochvalu a pokud uvidíte, že by si s Vámi ráda dál povídala, směle do toho! Chcete být kreativnější? Hrajte nejistého. Potkáte-li pěknou ženu v obchodě, zajímejte se, který výrobek máte koupit raději.

3. Pochvalte ji

Pochvalu a uznání druhého si přeje zažít každá žena. Taková, která obsluhuje od rána do večera nervózní zákazníky v obchodě nebo kráska sedící v parku na lavičce. Pochvalou zahájíte naprosto přirozeně každou konverzaci a ženě tím navíc zpříjemníte její den.

4. Naslouchejte

Jak jinak navázat přirozeně konverzaci než pečlivým nasloucháním. Není nic jednoduššího než zareagovat na ženu mluvící o oblíbené kapele a začít si s ní povídat na stejné téma.

5. Začněte konverzaci díky mazlíčkovi

Jste milovníkem zvířat? Většina žen také. Potkáte-li ženu, která venčí psa, běžte k ní a zeptejte se ji na rasu. Pejska si pohlaďte. Ihned si tím získáte její srdce. Máte mazlíčka vy? Vezměte ho na procházku do města a nechte ho, ať se vrhne k ženě, která se Vám líbí. Složte ji poklonu a pak se s ní seznamte.

6. Pozvěte ji na drink

Nejlépe se seznamuje na festivalu nebo diskotéce. Na tomto místě se nemusíte stydět zahájit konverzaci. Všichni jsou zde uvolnění. Přišli se bavit nebo seznamovat. Nejjednodušeji můžete s ženou navázat kontakt obyčejným pozváním na drink. Rozproudí se mezi vámi konverzace a jednoduše se oba poznáte.

7. Chtějte znát její názor

To žena miluje! Ti odvážnější z vás se mohou vydat do města a oslovit kolemjdoucí ženu. Zajímat Vás může například dobrá restaurace, kterou by Vám doporučila. Poté už můžete navázat na otázku, zda je místní, složit ji poklonu a nakonec se jí zeptat na číslo. Důležité je překonat strach a do seznamování jít naplno!

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
3
Užitečné
4
Super
0
Nic moc
1
Trapas
4
Barbora Chytková
Mé druhé jméno je Cecílie - podle svaté patronky všech umělců. Mezi mé záliby patří hra na kytaru. Vyžívám se v kreslení a malování, ráda píši umělecké texty, se kterými občas i vystupuji na veřejnosti. Ve volném čase navštěvuji festivaly, výstavy a divadla.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *