Internet

Prokletá telefonní čísla, na která nevolat!

Patříte mezi zvědavce, které zajímá vše spojené s nadpřirozenem a tajemnem? Možná jste už zaslechli o prokletých telefonních číslech, na která byste neměli volat. Zde vám poskytnu pár telefonních čísel, jenž jsou stvořeny samotným peklem.

666 – Ďáblovo číslo

O čísle 666, jenž je znamením ďábla jste jistě slyšeli, ale co když na toto číslo zkusíte zavolat? Uslyšíte samotného vládce pekel? Někteří lidé údajně slyšeli zvuky nebo různé temné hlasy, když jim číslo bylo zvednuto. Záleží hlavně na tom, jak moc věříte nadpřirozenu. Podobné verze jsou i 6666666666/16666666666. Zajímavé ovšem je, že tyto hovory se vám na telefonním účtu neukáží.

Číslo 666 je známé jako „číslo šelmy“ a spojuje se s apokalyptickými představami. V Bibli je uvedeno jako označení pro Antikrista a symbol zla.

090-4444-4444 – Sadako

Toto číslo má původ v Japonsku. Jedná se o Japonskou verzi hororu Kruh. Po vytočení tohoto čísla vám hovor zvedne Japonská Sadako, jenž na vás bude mluvit tichým chraplavým hlasem. Její hlas vás téměř psychicky zničí a do týdne zemřete.

8018200263 – Neznámý muž

Po vytočení vám hovor zvedne muž, který bude opakovat čísla 1,3 a 7. Po té zavolá vaše jméno a sdělí vám o vás všechny informace. Ukončení hovoru vám nepomůže. Dalších několik dní se o vás z telefonu podrobné informace budou ozývat.

999-9999 – Splněné přání

Dovoláte se do Thajska. Budete mile překvapeni, osoba na druhé straně vám slíbí, že si můžete přát jedno přání, které se do roka a do dne vyplní. Nebude to však jen tak. Další rok vás postihne vážná nemoc, na kterou po dlouhém trápení zemřete. Vyplatilo by se vám to?

Zajímavost: Datum 11. září 2001, často označované jako „9/11“, je spojeno s teroristickými útoky na World Trade Center v New Yorku. Tohoto data se lidé obávají a vyvolává to vzpomínky na hrůzné události.

1 (207) 404-2604 – Film Carrie

Toto je číslo propagované filmem Carrie. Na konci hororu se objevilo dané číslo, na které jste mohli skutečně zavolat. Po zavolání vám do hlasové schránky přisly tři zprávy. V první zprávě zaznívaly odporné výkřiky. V druhé byla slyšet děsivá melodie. Ve třetí jste slyšeli děsivý šepot. Ač se jedná pouze o propagaci, slabým povahám by hlasové zprávy zaručeně mohly zničit psychické zdraví.

858-651-5050 – Znepokojivé věty

Z druhé strany hovoru se ozve například věta: ,,Kouř se valil z každé praskliny vašeho domu.“ Ozvou se i další divné věty tohoto typu. Mužská i ženská slova vás jistě zmatou, ale naštěstí neublíží.

073-499-9999 – Dvojník

Pro toto číslo se vám bude hodit Japonská předvolba +81. Stejně tak můžete do Japonska použít i číslo 090-2048-1972. Pro USA je pak číslo 909-390-0003. Na těchto číslech uslyšíte svého vlastního dvojníka, svůj vlastní hlas. Údajně má jít o tzv. echo test, ale každopádně jde o velmi děsivý zážitek. Též nad těmito čísly visí riziko smrtící kletby, takže jejich vytočení opravdu zvažte více, než jednou.

407-734-0254 – Klaun

Číslo, jenž postraší vaše děti. Spojíte se se starým vrásčitým klaunem, který nabízí příchod k vám domů, kde postraší vaše děti. Určitě ale naběhne do tváře strach i vám. Tajemství čísla bylo v roce 2019 ovšem odhaleno. Postava klauna byla ve skutečnosti uměle vytvořenou legendou, za níž se neskrýval skutečný člověk. To nic nemění na tajemné atmosféře tohoto čísla, na které se stále můžete dovolat.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
-1
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
2
Trapas
0
bredovaradka
Text je mojí vášní a jednou bych se mu chtěla věnovat na plno.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet