InternetKultura

Nejlepší filmy o sexu na Netflixu

Už vás nebaví komedie ani akční filmy plné vybuchujících aut a nekonečných sérií výstřelů? Chcete zkusit trochu jiný žánr, který vám s partnerem nebo partnerkou navodí příjemnou a vzrušující atmosféru? Podívejte se na nejlepší filmy o sexu na Netflixu.

Madame Claud

Madame Claud je dramatický příběh ze skutečného života francouzské strážkyně nevěstince Fernande Gruditové. Ta se zkusila prosadit v mužském světe a vytvořila pomocí svých děvčat systém, který jí měl pomáhat upevňovat pozici ve společnosti a ve světě obchodu. Madame Claude chtěla moc, peníze a respekt. Věřila, že ženy v posteli umí zkrotit každého muže.

Film, který má erotický náboj, je o jejím vzestupu a pádu. Děj je zasazený do 60. let 20 století. Kromě Madame Claud, se zaměřuje na postavu Sidonie, mladé ženy, která právě nastoupila do nevěstince. Jejíma očima divák sleduje život Madame, která sama začínala jako prostitutka. Z ničeho postupně vybudovala luxusní salón pro nejbohatší a nejvlivnější může města.

Nejlepší filmy o sexu - Madame Claud

Piková Trojka

Piková trojka je moderní kriminální příběh, odehrávající se na Dolním Manhattanu. Frannie Avery je učitelkou tvůrčího psaní, která je velmi ostražitá vůči navazování nových známostí. Jednoho dne se však setká s detektivem Malloyem, který vyšetřuje vraždu v jejím sousedství, a za podpory své nevlastní sestry Pauline s ním naváže vztah, který je zcela otevřeně sexuální. Osvěžující přímočarost jejich poměru ale hluboce podkopává pokračující a dosud neobjasněná série vražd.

Po útoku maskovaného násilníka ale Frannie ztratí důvěru ve všechny lidi okolo sebe. V mladého studenta Cornelia, který sepisuje práci o nevině masového vraha Johna Waynea Gacyho, ve svého bývalého přítele Johna Grahama, který ji pronásleduje na každém kroku, a především v Malloye, který v ní nyní probouzí nejen vášeň, ale také podezření. Neexistuje nikdo, koho by nezávislá Frannie mohla požádat o pomoc – zarmoucená a vystrašená se proto rozhodne vzít záchranu svého života do vlastních rukou.

Piková trojka

50 odstínů šedi

Tento film určitě patří mezi nejlepší filmy o sexu. Studentka literatury Anastasia je nezajímavá a nudná „šedá myš“ s nízkým sebevědomím. Pravý opak tajemného podnikatele Christiana Greye, kterého přišla vyzpovídat pro článek do studentského časopisu. Přestože se ji Grey svým chladným a odměřeným chováním snaží odradit, má ho plnou hlavu, což ještě prohloubí jejich opakovaná pracovní setkání.

Bez ohledu na to, že ji varuje, jak je komplikovaný a ve zlověstných náznacích mluví o svém specifickém vkusu, není Anastasia jeho přitažlivosti schopná odolat. Ani Grey však není vůči téhle plaché dívce imunní a postupně ji začne otevírat dveře do své třinácté komnaty. Pokud do nich Anastasia vstoupí, pozná pravého Christiana Greye. Na posteli určené jen pro vyvolené zároveň pozná pravou Anastasii – své touhy, své vášně, svou živočišnost. Až z toho jde strach.

Nejlepší filmy o sexu - 50 odstínů šedi

365 dní

Zfilmování populární stejnojmenné knihy autorky Blanky Lipské, ukazuje Lauru Biel, úspěšnou hotelovou manažerku, jejíž manžel ale sedí do noci u počítače a jí nezbývá než si vybrat shodného robertka. Na dovolené na Sicílii ji ale zahlédne mladý gangster Massimo Torricelli, kterému nedávno zastřelili otce. Massimo se do Laury zamiluje. Následně ji unese a sdělí ji, že ji bude 365 dní držet v luxusní vile, dokud se do něho nezamiluje. Tento produkt byl uveden jako první polský erotický film a obsahuje ostře řezané mužské tváře a těla, krásné ženy, bohaté stoly, úchvatnou sicilskou krajinu a moře, luxusní vily a jachty tak, aby byl divák spokojen.

365 dní

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet