InternetKultura

Top 10: Nejlepší seriály na Netflixu

Nejlepší seriály oblíbené u milionů fanoušků po celém světě. My se dnes podíváme na 10 seriálů, které určitě stojí za shlédnutí a najdete je na oblíbené platformě Netflix.

Nejlepší seriály: Znáte je všechny?

Narcos

Tento seriál vypráví příběh nejznámějšího narkobarona v historii – Pabla Escobara. Výborně natočený seriál, vyprávěný z pohledu jednoho z vyšetřovatelů. Navíc doplněný skutečnými záběry, což dodává seriálu autenticitu a rychle vás vtáhne do děje.

Narcos: Mexico

Děj se přesouvá do Mexika, ústřední postavou je tentokrát Felix Gallardo – neméně cílevědomý narkobaron. Ovšem skvělá režie i zpracování příběhu zůstává. Navíc se tato série prolíná s tou původní a odhalí další dějové linky

Ozark

Na první pohled normální chlap a otec od rodiny – Martin Byrde. Tato iluze ovšem rychle pomine, stejně jako Martinův normální život. Spolupráce s kartelem zavede jeho i jeho rodinu do neuvěřitelných situací. Pokud máte rádi zvraty, toto bude seriál pro vás.

La Casa de Papel

Tento španělský seriál si mimořádně rychle získal miliony fanoušků. A není se čemu divit – geniální zločinec složí tým a chystá se do loupeže, která se zdá být nereálná. Poradí si profesor a jeho tým s neustálými zvraty nebo mu dojdou esa v rukávu?

Nejlepší seriály netflix - La casa de Papel

Mindhunter

Dvojice agentů FBI nasazovaná na ty nejbrutálnější vraždy se sexuálním podtextem. Aby se lépe zorientovali v mysli vrahů, začnou vyslýchat ty již dopadené a tím položí základy psychologie sériových vrahů, které jsou požívány do současnosti.

Lupin

Omar – hlavní hrdina tohoto seriálu žije dlouhé roky v omylu. Pravda ovšem v tomto příběhu plném podvodů a klamů začne vylézat na povrch. Chytlavý seriál s charismatickým hlavním hrdinou.

Stranger Things

Seriál s trochu pomalejším startem, který ovšem po pár dílech nabere na otáčkách. Parta kamarádů se bude muset utkat s nadpřirozenem, o kterém do nedávna neměli ani tušení. Na pomoc jim bude ústřední postava El, která je tak trochu jiná dívka.

Nejlepší Netflix seriály - Stranger Things

YOU

Jak si představíte knihovníka? Introvertní knihomol, který má problém oslovit cizí dívku? Joe do tohoto profilu ale rozhodně nezapadá. Jde spíše o psychopatického stalkera, který prakticky nezná hranice. Velmi napínavý seriál, který vás po pár dílech určitě chytne.

Orange is the New Black

Další se seriálových hitů posledních let. Hlavní představitelce se otočí život na ruby, když je usvědčena z pašeráctví a svůj klidný život musí vyměnit za vězeňskou celu. Jak si poradí v novém prostředí a jak se vypořádá s různými situacemi i novými spolubydlícími? Na to se podívejte sami.

House of Cards

Zde se nebavíme o novince ale naopak o úplně prvním seriálu z dílny Netflixu. Ovšem díky skvělému zpracování a příběhu doslova nabitém intrikami, se stále drží mezi nejpopulárnějšími seriály. Nahlédněte do pozadí americké politické scény.

Doufám, že vás tento seznam inspiroval a našli jste seriál pro Vás. Pokud hledáte další inspiraci, můžete se podívat například na TOP 10: Nejlepší dokumenty na Netflixu nebo Nejlepší romantické filmy na Netflixu.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
1
Super
1
Nic moc
0
Trapas
0

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet