Kultura

Nejlepší romantické filmy na Netflixu

Romantické filmy mají vždy zvláštní kouzlo. Síla lásky, dobrodružství a emocionálních zvratů nás vtahuje do příběhů, které nezapomínáme. A kde jinde bychom hledali romantiku než na Netflixu, nejpopulárnější streamovací platformě dneška? V tomto článku vám představíme nejlepší romantické filmy, které přináší platforma Netflix pro Českou republiku.

Všem klukům, které jsem milovala

Mezi romantické filmy pro český Netflix patří tento film, založený na stejnojmenné knize. Sleduje příběh teenagerky Lary Jean, která píše dopisy všem chlapcům, do kterých se kdy zamilovala. Když se její tajné milostné dopisy dostanou ven, její život se obrátí vzhůru nohama.

Romantické filmy netflix

Stánek s polibky

Připravte se na sladký a vzrušující romantický film plný lásky a přátelství. Ve filmu se hlavní hrdinka Elle (Joey King) rozhodne vytvořit stánek na líbání pro školní festival. Co na začátku vypadá jako nevinná zábava, se brzy stane komplikovaným, když se Elle zamiluje do nejpopulárnějšího kluka ve škole – kamaráda svého bratra. Mezi láskou a přátelstvím se Elle ocitá v rozhodující situaci, která ovlivní nejen její vlastní štěstí, ale také vztahy s lidmi kolem ní.

Stánek s polibky

Prázdniny

Vstupte do světa romantického dobrodružství s filmem „Prázdniny“. Když se dvě ženy, Iris a Amanda, rozhodnou vyměnit své domovy na prázdniny, nečekají je pouze odlišné destinace, ale také nečekaná setkání. Připravte se na dojemný příběh plný lásky, přátelství a nových začátků, který vás dostane na emoční horskou dráhu plnou humoru a romantiky.

Romantické filmy netflix prázdniny

Někdo skvělý

Tento film je moderní romantickou komedií, která se zaměřuje na přátelství, lásku a hledání sebe sama. Po bolestném rozchodu se Jenny rozhodne udělat poslední dobrodružství s jejími nejlepšími přáteli před přestěhováním do jiného města. „Někdo skvělý“ je vtipný a dojemný příběh o růstu, změně a nalezení síly v sobě.

Někdo skvělý

Kdybys jen tušil

“Kdyby jen tušil” je americká romantická komedie z roku 2020. Tento film se odlišuje od tradičních romantických komedií svým svěžím a autentickým přístupem k tématu lásky a identitě. Hlavní postavou je inteligentní a introvertní mladá žena jménem Ellie Chu, která se věnuje psaní školních esejí za peníze. Jednoho dne ji osloví nejpopulárnější kluk ve škole, Paul, aby mu pomohla napsat láskyplný dopis pro jeho tajnou lásku Aster. Ellie, která je také zamilovaná do Aster, se rozhodne pomoci Paulovi, i když její pocity jsou protichůdné. Jak tento milostný trojúhelník dopadne?

Kdybys jen tušil

Vždycky budeš moje možná

Tato romantická komedie se odehrává v San Franciscu a sleduje příběh dvojice dětských přátel, Sashy a Marcuse, kteří se znovu po letech setkávají. Mezi nimi se znovu rozvíjí přitažlivost, ale jejich rozdílné životní cesty a strach z rizika způsobují komplikace. „Vždycky budeš moje možná“ je film plný humoru, romantiky a skvělých hereckých výkonů.

Vždycky budeš moje možná

Inspirujte se dalšími filmy z následujících článků:

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Kamila Vargová
Jsem studentkou VŠ v Praze. Ráda píšu, maluju a hraju na klavír. Maluju v aplikaci Procreate třeba portréty, cokoliv podle fotografií a následně je tisknu na oblečení. Tudíž se jedná o originální kousky.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Kultura