CestováníJak na ...

Výkup vozů Škoda Octavia či dílů

Automobily tuzemské „škodovky“ jsou v České republice stále nejprodávanějšími vozy. Nejprodávanějším a také nejvíce běžným modelem Škody se stala Octavia, která je velice oblíbeným vozem střední třídy. V 90. letech Škoda přišla s českým bestsellerem Felicií, kterou následně po roce 2000 střídala v TOP prodejích velice oblíbená Fabia. Druhá generace Fabie se však tolik nepovedla a vládcem prodejů se stala Škoda Octavia.

V roce 2017 Škoda představila faceliftovnou verzi již třetí generace české oktávky, jak zní její lidové označení. Třetí generace si nevede v prodejích vůbec špatně a rozhodně nedělá ostudu svým předchůdkyním. 

Výkup první a druhé generace Octavie

České silnice však stále brázdí nespočet „oktávií“ vyrobených před rokem 2000. Jejich cena se pohybuje nejčastěji mezi 25 000 až 60 000 tisíci korun a díky dostupným náhradním dílům neklesá na oblibě. „Oktávky“ jsou v České republice kultovní automobily a jejich majitelé často mění jedničkové Octavie za novější druhé a třetí generace. Výkup těchto známých vozů je bezproblémový a rychlý, jelikož jsou tyto vozy notoricky známé.

Druhá generace Octavie se představila v roce 2004 a v roce 2008 prošla faceliftem. U druhé generace byly oblíbené především přeplňované naftové motory, který měly dobrý výkon a nízkou spotřebu paliva. Jak tyto motory stárly, začaly se na nich projevovat určité problémy. Přesto díky již zmíněným výhodám je dnes „dvojková oktávka“ vyhledávaným vozem v českých bazarech.

Ocenění Vaší Octavie a její výkup

Jestli se již chcete v oktávia hierarchii posunout o generaci výše nebo chcete změnit úplně značku, tak neváhejte využít formulář pro výkup. Rychlé ocenění Vaší Octavie jakékoliv generace najdete v tomto formuláři pro výkup.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
1
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *