Jak na ...

3 tipy, jak využít látky k výrobě letního posezení

Milujete slunění na lehátku, rádi si vychutnáváte posezení na své zahradní židli na terase a letní dýchánky na vaší zahradě s přáteli jsou vaší nejoblíbenější letní činností? Zpříjemněte si tyto sedánky výrobou následujících látkových předmětů. K výrobě vám postačí pouze kvalitní látky, nitě a šicí stroj.

Vyrobte si podsedáky sami

Podsedáky na židle se to ve všech obchodech s bytovými doplňky hemží. Co ale dělat v případě, že ten váš vysněný nikde neprodávají? Vyrobte si ho. K výrobě podsedáků budete potřebovat pevné látky a molitan. Volitelné jsou ozdobné krajky, které můžete na podsedák našít a ozdobné tkaničky, mašle či suchý zip na přidělání k židli. Aby byla péče o podsedák snazší, molitan k látce nepřišívejte, ale vyrobte si povlak s kapsičkou, do níž molitan jednoduše vložíte, ale v případě potřeby jej budete moci kdykoliv vyndat a obal hodit do pračky.

Dekorační polštáře na venkovní sedačku

Máte velkou zahradu, kde má své čestné místo také venkovní sedačka? Ozdobte si ji dekoračními polštáři. Opět budete potřebovat nějakou pevnou látku, polštářovou náplň a zip. Aby se hotovým povlakům na polštáře nic nestalo, najděte jim místo v zahradním domku a po každém posezení venku je pečlivě schovejte před venkovními vlivy.

Povlak na polstr na zahradní lehátko na míru

Posledním tipem je vlastní povlak na svůj oblíbený lehátkový polstr. Pokud vás již omrzela jeho barva, není nic jednoduššího než si jej naměřit a nakoupit si veselou látku, ze které během několika minut ušijete povlak. Tím prodloužíte životnost svého oblíbeného polstru a zároveň mu dodáte zcela nový vzhled. Vsadit můžete na látky s potisky, výrazné látky nebo klasické kostičkované vzory.

S látkami a šicím strojem se dá čarovat. Výroba vlastních povlaků na podsedáky, venkovní dekorační polštáře a polstry je snadná a výsledkem bude originální zahradní posezení.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *