BydleníJak na ...Návod

Jak udělat srdíčko z kancelářské sponky?

Přemýšlíte, jak oživit svou nástěnku? Zkuste jednoduché srdíčko z kancelářské sponky!

V dnešní době v každém papírnictví seženete celou řadu kancelářských sponek různých barev i velikostí. Proč si s nimi tedy trochu nepohrát a nedodat jim šmrnc?

Ať už vás políbila výtvarná múza nebo se jen nudíte, výroba srdíčka je ideální způsob, jak se zabavit a zároveň tím získat i něco pěkného.

Proto, jestli se vám na stole válí pár zbytečných sponek, směle do toho!

(A ano, víme, že se vyrábí kancelářské sponky rovnou ve tvaru srdíček, ale objednat si je na internetu by přece nebyla taková zábava.😉)

Jak na to?

Vyrobit srdíčko z kancelářské sponky není vůbec nic složitého. Zvládnete to i pokud nejste zrovna dvakrát zručný typ.

Jediné, co k tomu potřebujete, je kancelářská sponka a dvě ruce.

1. Krok

Položte sponku na pracovní plochu do následující polohy:

srdíčka z kancelářských sponek

2. Krok

Bod, který je na obrázku označen šipkou, bude špičkou srdíčka.

Vy na vaší sponce ale žádnou značku kreslit nemusíte. Bohatě stačí určit si ten bod od oka. Snažte se ale, aby byl pokud možno ve středu – srdíčko by jinak nevypadalo pěkně.

3. Krok

Teď už jen stačí v bodě vyznačeném v předchozím kroku sponku ohnout do pravého úhlu. Snažte se ji přitom moc nezdeformovat na jiných místech.

A je to!

Z obyčejného kousku drátku se rázem stala milá dekorace, pohled na níž vám rozjasní den.

srdíčko z kancelářské sponky

Srdíčko z kancelářské sponky nejenže udrží všechny vaše důležité dokumenty pohromadě a vdechne polaroidkám na nástěnce originalitu, ale dokonce může ozvláštnit i váš outfit.

Ozdobit si jím můžete třeba roušku. Nebo si malé červené srdíčko raději připnete na náprsní kapsu bílé košile? Fantazii se meze nekladou…

Došly vám už všechny kancelářské sponky, na stole máte třicet srdíček, ale pořád jste v tvůrčí náladě? Zkuste si vyrobit vision board (a zužitkovat přitom některá srdíčka) nebo se vyřádit při tvorbě diáře.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
1
Super
0
Nic moc
1
Trapas
2
Anna Kuklíková
Ačkoliv jsem kreativní osoba, na svou vysněnou módní návrhářku jsem to nedotáhla. Dnes mě najdete na půdě Masarykovy univerzity, kde studuji ukrajinštinu a mezinárodní vztahy. Baví mě historie, psychologie, cestování, asi milion ručních prací a samozřejmě psaní. O své milované Ukrajině jednou napíšu cestopis.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Bydlení