Nezařazené

Jak vybrat dárek pro automechanika?

Chcete dát dárek Vašemu známému, který se živí jako automechanik? Existuje několik možností, které spojí příjemné s užitečným. Automechanici obecně ocení dárky, které jsou užitečné v jejich práci nebo mají nějakou vazbu na automobily či motory. V následujících řádcích se dozvíte, jaký vybrat dárek pro automechanika.

Automechanik

Tipy na dárek pro automechanika

Je důležité zvážit zájmy a potřeby osoby, které chcete udělat radost dárkem. Vyberte proto takový dárek, který bude pro oslavence užitečný a přínosný.

Nářadí

Automechanik při práci potřebuje kvalitní a spolehlivé nářadí. Obdarujte ho novým nářadím, jako jsou kleště, klíče, šroubováky či diagnostické nástroje. Těchto kousků není v dílně nikdy dost.

Automechanik

Dárkový poukaz

Pokud si nejste jisti, co by se automechanikovi líbilo, můžete mu dát dárkový poukaz na specializovaný obchod s automechanickými potřebami, kde si oslavenec sám může vybrat nástroje, které potřebuje.

Dárkový poukaz na nářadí

Pracovní oděv

Nová pracovní košile, triko nebo kalhoty, které jsou odolné proti mastnotě a oděru, jsou také velmi užitečným a praktickým dárkem pro automechaniky.

Oděv pro automechanika

Kniha pro automechanika

Pokud si Váš přítel automechanik rád počte, kupte mu knihu o opravách konkrétních automobilů nebo třeba knihu o nových technologiích v oboru. Takový dárek může Vašeho známého posunout dál v jeho kariéře.

Dárek s humorných nádechem

Pokud sháníte jako dárek pouze nějakou maličkost, pobavte oslavence dárkem s humorných nádechem. Kupte mu třeba hrneček s automechanickým motivem nebo vtipný magnet na lednici.

Hrnek pro automechanika

Nové technologie

Automechanici mohou být nadšeni z darovaných nových technologií, jako jsou například bezdrátová nářadí, diagnostické nástroje či nové aplikace pro telefon, které umožní automechanikovi rychleji a efektivněji řešit závady.

Nové technologie

Custommade obraz do dílny nebo tričko?

Originální obraz do automechanikovy dílny. Darujte Vašemu příteli obraz, na kterém je nakreslený on ve svém živlu. Stačí poslat fotografii, kterou chcete přemalovat jako originální umělecké dílo. Pošlete na instagramový profil kamcavargova_custommade poptávající zprávu, pošlete fotografii, kterou chcete přemalovat na obraz a grafička Kamila Vargová se už postará o zbytek. Můžete třeba zaslat k fotografii i logo automechanikovy firmy nebo jeho oblíbený automobil. Malbu lze natisknout i na tričko nebo mikinu. Stačí si jen vybrat. Pro více informací prosím kontaktuje instagramový profil kamcavargova_custommade nebo email vargova.kamilka@seznam.cz.

Custommade obraz
Ukázka tvorby
Custommade
Tvorba kamcavargova_custommade
Ukázka tvorby
Ukázka díla kamcavargova_custommade

V mém minulém článku se dozvíte, jaké jsou tipy na dárky pro muže.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
2
Užitečné
1
Super
1
Nic moc
0
Trapas
0
Kamila Vargová
Jsem studentkou VŠ v Praze. Ráda píšu, maluju a hraju na klavír. Maluju v aplikaci Procreate třeba portréty, cokoliv podle fotografií a následně je tisknu na oblečení. Tudíž se jedná o originální kousky.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *