NávodTěloZdraví

Nejlepší makeup

Pokud máte zájem o make up a chcete vypadat mladší, máme pro vás jednoduchý a vyzkoušený způsob. Potřebujete jen zvolit správnou péči a naučit se anti-age make up. Více se dočtete na následujících řádcích.  

Máme zde 8 způsobů, jak vypadat mladší pomocí make-upu. A všechny přípravky pro anti-age make up můžete nalézt na Makeup

Používejte jemné odstíny rtěnky

S věkem se naše rty zmenšují a tmavé rtěnky nejsou nejlepší volbou, pokud mluvíme o anti age líčení. Aby odstín nevypadal příliš přísně a dospěle, dávajte přednost růžovým, červeným nebo pastelovým tónům buď vůbec průhledným leskám. Pamatujte si, že jediný důraz na rty bez nanesení jiného make upu to je způsob, jak se udělat ještě starší, než kdybyste vůbec nepoužívala kosmetiku.

Správně aplikujte tvářenku

Abychom udělali lifting tváře, aplikujte tvářenku na nejvyšší bod lícní kosti, což se dělá plynulými kruhovými pohyby. Nezapomeňte také na správný výběr odstínu tvářenky. Pro anti-age make up je ideální bronzová nebo jiné teplé tóny. 

Používejte tužku na oči na místo oční linky  

Pokud jste dlouhou dobu používala jen tekutou oční linku a nikdy tužku teď je nejlepší čas vyzkoušet jemnou tužku na očí. Krémová nebo gelová textura tužky má tajnou vlastnost, pomáhá vizuálně rozšířit a zlepšit pohled  a dělá to mnohem líp než oční linka. 

Investujte do dobré palety na konturování obličeje

Když už jsou na kůži viditelné první vrásky, udělat správné konturování obličeje může být dost náročný úkol. Hodně korektorů a jiných prostředků naprosto zapadnou do tenkých linií, tím spíš ještě víc zdůrazní každou drobnou vrásku.

Abyste získala maximální efekt od procesu, zásobte se univerzálním souborem na konturování, který bude zahrnovat všechny potřebné produkty a mít vhodnou texturu. Vyberte si krémové nebo více suché prostředky, ve kterých není tolik olejů jako v běžném korektorů. Ty lépe překrývají pigmentové skvrny a nezapadnou to tenkých linií kůže. 

Zvýrazňujte lícní kosti 

S tím vám pomůžou rozjasňovač, bronzer a paletka na konturování obličeje. Lépe nezvýrazňujte lícní kosti příliš viditelně, aby nepřetěžovaly celkový vzhled. 

Husté, a dobře uložené obočí je známkou nejen horkého mládežnického trendu, ale i důležitého prvku při tvorbě bezchybného obrazu.

Pokud vás příroda neobdařila vzácnými a jemnými obočí, moderní kosmetické prostředky dokážou situaci vyřešit. 

A nejdůležitější věc je udělat večerní odličování. A když jste nepouživala make up během dne, zvolte několik minut před spánkem abyste udělali večerní očištění obličeje. 

Zajímá Vás také článek o nejlepších romantických filmech?

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Návod