Jak na ...

10 Tipů: Jak začít konverzaci na seznamce i v baru?

Existuje mnoho míst, kde se můžete seznámit. Místo vybírejte podle toho, co rádi děláte. Pokud tedy nesnášíte párty, koncerty a podobné akce, tak se těmto místům pro seznámení raději vyhněte. Chodíte rádi do posilovny a rádi cvičíte, zkuste navázat kontakt ve fitku. V případě, že jste příznivcem drinků na baru a zábavy tohoto stylu určitě se vám budou hodit naše tipy, jak takovou seznamovací konverzaci začít. Pokud máte raději seznamky na internetu, určitě ani vy neuděláte přečtením tohoto článku chybu.

Jak tedy začít takovou konverzaci?

V první řadě se zkuste vyhnout „trapným“ oslovení stylu: „V nebi musí chybět Anděl, když ty jsi teď tady“ nebo „Atomy mého těla jsou přitahovány k tvým atomům. Říká se tomu věda, prozkoumáme to spolu blíž?“ a podobně.

Pár tipů, jak někoho oslovit:

  • Mohla bys prosím odpovědět na tento vzkaz a udělat mne nejštastnějším klukem v okolním vesmíru?
  • Jestli si chceš povídat, docela by to vylepšilo můj den. Tedy vlastně rok.
  • Přál bych si aby tato zpráva vykouzlila úsměv na tvé tváři.

Jsou to pouze věty, kterými můžete začít nebo doplnit svoji konverzaci. Podle toho, zda budete dívku nebo ženu oslovovat osobně či přes zprávu určitě větu upravte. Snažte se být nenucení. A taky, aby to nevypadalo, že někoho oslovujete pouze, protože se zrovna nudíte.

Jaká další témata ke konverzaci zvolit?

Zkuste zjistit, co má dotyčný nebo dotyčná ráda a následně od toho odvíjejte konverzaci. Klasické otázky: „co děláš za práci“ „chystáš se někam na dovolenou“ nebo „na jakém filmu si byla naposledy v kině“ sice nikoho neurazí, ale jsou trochu nudné.

Zkuste přizpůsobit téma i dané situaci, pokud navazujete konverzaci v rozjařeném baru zeptejte se třeba, zda tam dotyčná či dotyčný chodí pravidelně, jestli má oblíbeného barmana nebo DJ. Pokud jste někoho oslovili v posilovně, můžete se zeptat na mnoho informací ohledně cvičení a dál už to půjde samo. V každém případě se usmívejte a buďte milý. Nikdo se nechce bavit s někým, kdo se tváří zrovna jako, když jde na zkoušku z chemie.

Důležitá rada na závěr. Dámy, nebojte se oslovit může jako první. Stereotypy o tom, jaké životní role by měl zastávat muž a jaké žena se již poměrně dlouhou dobu smazávají. Tak směle do toho!

Přečtěte si také článek jak poznat, že se mu líbím nebo seznamovací hry.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
1

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *