Jak na ...NávodNezařazené

5 Nejlepších tipů, jak okouzlit muže?

Okouzlit muže není zas až taková věda. Jestli se u vás v práci právě vyskytl nový pohledný kolega, vy ho chcete zaujmout, ale nevíte, jak, jste tu na správné adrese. Těchto 5 kroků vám pomůže získat si náklonnost každého muže.

Hlavní tajemství sice spočívá v komunikaci, začneme však zlehka, vzhledem.

Tip: Jak se správně rozhodnout mezi dvěma muži?

1. Zvolte správnou image

Muži nemají moc velkou představivost. Pokud se nechystáte na rande s módním návrhářem či nositelem nějakého výstředního stylu, objekt vašeho zájmu neocení složité módní kreace – spíš ho zmatou. Řiďte se heslem: v jednoduchosti je krása a zvolte jednoduchý outfit, který neskryje vaše křivky. Vyhněte se ale i druhému extrém a neoblékejte se ani příliš vulgárně.

Všechny víme, jak to chodí s make-upem: muži sice tvrdí, že preferují ženy bez make-upu, v reálu se ale nechají nachytat přirozeně vypadajícím líčením.

Podívejte se, jak na „no make-up“ look.

Vlasy nespoutávejte to drdolů. Naopak. Nechte je rozpuštěné a při konverzaci si s nimi svůdně pohrávejte… Že si muž na místě vašich rukou bude představovat ty svoje, je zaručené.

2. Naslouchejte mu

Každý mluví rád o sobě, muži obzvlášť. Váš úkol je tedy jednoduchý: poslouchejte, co říká. Odolejte pokušení mluvit dlouhé minuty o sobě a dejte muži prostor. To, co říká, si pak pamatujte. Naslouchání vám pomůže dozvědět se o daném člověku cenné informace, na kterých budete moci dále stavět.

Řekl vám dnes, že zítra má důležitý pohovor? Až ho za pár dní potkáte, zeptejte se, jak dopadl. Svěřil se vám s problémem, který aktuálně řeší? Podpořte ho a průběžně se zajímejte, jak se jeho situace vyvíjí.

Tip: Přečtěte si článek Proč muži ztrácejí zájem o ženy.

3. Pokládejte mu otázky

Tento bod hodně souvisí s tím předchozím. Kladením otázek dáváte člověku najevo, že o něj máte zájem. Zeptejte se ho, co rád dělá, jakou má rád hudbu, nebo co si myslí o určitých tématech. Otázky vám dávají možnost si objekt vašeho zájmu pořádně proklepnout a zjistit, jestli se vaše pohledy na svět shodují.

Vždy se snažte otázku pokládat tak, aby na ni neexistovala příliš jednoduchá odpověď, vyhněte se ohraným frázím typu: „Jak se máš?“, na které vám pravděpodobně nikdo upřímně neodpoví. Zeptejte se raději: „Cos dělal o víkendu?“ A na odpověď opět reagujte otázkami. Jsme v 21. století, takže, když se naskytne možnost, můžete i převzít iniciativu: například, poté, co se dozvíte, že byl v sobotu na treku, navrhněte, že příště byste mohli jít spolu.

4. Buďte hravá

Možná to až doteď vypadalo, že vy máte jen mlčet a být hezká… Chyba lávky! Žádný muž nechce mít pocit, že mluví k soše. Zapojujte se průběžně do rozhovoru. Drobné škádlení a pošťuchování v konverzaci jsou navíc zaručenou strategií, jak okouzlit muže. Hodně zdrojů sice tvrdí opak, ale neustálé lichocení a pochlebování se mužům jednou přejí… Přece jen to jsou dobyvatelé a ve své partnerce hledají i výzvu.

jak zaujmout muže

5. Buďte pozitivní

Nikdo, ani muži, nevyhledává společnost lidí, kteří si neustále na něco stěžují a svět vidí v černých barvách. Pamatujte také na to, že muži jsou tvoři solidární, a nemají tedy moc pochopení pro vzájemnou nesnášenlivost a pomluvy mezi ženami. Zahlásit, že „kolegyně vedle z kanclu je pěkná kráva“, není správná cesta, jak vašeho muže snů okouzlit. V lepším případě ho tím uvedete do rozpaků, v tom horším se vaší kolegyně začne zastávat. Nikdy nemluvte špatně o ženách, které osobně zná.

Ačkoliv tyto rady znějí možná jednoduše, jsou vysoce efektivní. Komunikace je pro mezilidské vztahy nejdůležitějším stavebním kamenem. Může se nám to nelíbit, ale to je asi všechno, co s tím můžeme udělat… Nebo, že by ne? Článek 7 Rad, jak si zvýšit sebevědomí, vám sice vztah nepřičaruje, od vaší stydlivost vám ale třeba pomůže.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Anna Kuklíková
Ačkoliv jsem kreativní osoba, na svou vysněnou módní návrhářku jsem to nedotáhla. Dnes mě najdete na půdě Masarykovy univerzity, kde studuji ukrajinštinu a mezinárodní vztahy. Baví mě historie, psychologie, cestování, asi milion ručních prací a samozřejmě psaní. O své milované Ukrajině jednou napíšu cestopis.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *