Jak na ...Nezařazené

Svatba: Jak si ji opravdu užít a na co nezapomenout?

Září vám na prstě zásnubní prstýnek? Pak jste jistě nejšťastnější ženou na světě! Vaše vysněná svatba je za rohem! Nyní za sebou máte nejen výběr správného ženicha, ale nejspíš máte naplánovaný i dokonalý den, který nemůže nic zkazit. Realita svatebního dne je však obvykle trochu jiná.

6 tipů a Vaše svatba bude dokonalá

Zde je několik rad, jak uděláte svůj velký den nezapomenutelným.

1. Myslete na jídlo a pitný režim

I kdybyste na jídlo a pití neměla myšlenky, přinuťte se! Musíte přece vydržet až do rána. Uvědomte si, kolik energie vydáte celodenním stáním na nohou. Obzvlášť v horkých letních dnech nezapomeňte pít! Nikdo přeci nechce křísit polibkem čerstvě provdanou nevěstu. Pro cizí muže jste již nedostupná a Váš manžel si Vás dostatečně užije o svatební noci.

2. Než svatba začne, kopněte do sebe panáka na uklidnění

Svatba je nejkrásnějším dnem života, proto byste se na něj měla dobře vyspat. Přináší s sebou ovšem také velká očekávání. Ani spánek není všemohoucí. Doporučuji si dát po probuzení jednoho panáka na uklidnění. Myslete na to, že tento den je jen Váš a Vašeho muže. Nevěsta je středem pozornosti. Pro okolí jste dnes princeznou. Cokoliv dnes v nervozitě provedete, Vám bude odpuštěno. Jen si dávejte pozor, abyste u oltáře neřekla NE.

3. Pijte s mírou!

Teď tu nemluvím o vodě. Ani o jednom panáku. Dejte si pozor na množství alkoholu, který na svatbě vypijete. Každý si chce s nevěstou připít, ale už málokdo by ji chtěl najít opilou pod stolem. Navíc nezapomeňte, že prožíváte svůj nevšední den. Ta škoda si z něj něco nepamatovat za to opravdu nestojí!

4. Užijte si svou svatbu za každých okolností

Často se stává, že i přesto některé chvíle svatebního dne nevyjdou tak, jak jste si původně představovala. Nezoufejte! Zkuste s pár nezdary, předem počítat. To Vám zaručí, že nebudete zklamaná, když se něco nepovede. Naopak v případě, že jste si vše perfektně naplánovala, svatbu si o to více užijete.

5. Svatba by měla být perfektně naplánovaná

Vytvořte si harmonogram , podle kterého se celý den budou všechny aktivity řídit. Raději počítejte se zdržením. Udělejte si tedy raději delší prodlevy mezi jednotlivými časy. Nezapomeňte, že čím víc maličkostí zorganizujete předem, tím méně se jich ve Váš velký den pokazí.

6. V den svatby NIC neřešte!

Nesnažte se ve svatební den něco řešit. Pouze z toho budete ve stresu. Seznamte svědkyni se svou rolí a všechny problémy, které vyvstanou, nechte na ní. Nejlepším řešením je také zvolit si menší skupinku přátel či známých, které předem se svědkyní seznámíte a rozdělíte jim úkoly. Sice Vám nezaručí, že bude vše naprosto podle Vašich představ, ale hodně k tomu dopomohou. V případě nouze a nečekaných záležitostí se na ně svědkyně obrátí. Vy tak zůstanete klidná a užijete si své krásné svatby.  

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Barbora Chytková
Mé druhé jméno je Cecílie - podle svaté patronky všech umělců. Mezi mé záliby patří hra na kytaru. Vyžívám se v kreslení a malování, ráda píši umělecké texty, se kterými občas i vystupuji na veřejnosti. Ve volném čase navštěvuji festivaly, výstavy a divadla.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *