InternetJak na ...Kultura

Tipy na portály, kde sledovat filmy zdarma

Znáte to: nejste úplný filmový abstinent, ale předplatné u Netflix nebo HBO by se vám nevyplatilo. Prostě se nacházíte v takové nepříjemné mezní situaci, kdy se na filmy díváte jednou za čas a ještě nepravidelně.

Možná jste v roce 2019 zaregistrovali pomyslné „kladivo“ na pirátské streamovací služby. Dokonce možná zrušili i váš oblíbený portál, na kterém jste filmy zdarma sledovali…

I když se zdá, že je po legraci, opak je pravdou. Portálů, které nabízí filmy zdarma ke zhlédnutí, je i v dnešní době pořád dost, mnohé dokonce přibyly. Jejich zakladatelé dokáží mistrně kličkovat mezi zákazy, takže se ve finále ani nedopouští ničeho nelegálního.

Jedinou daní za to, že si užijete film zadarmo, jsou protivné reklamy a potenciálně nebezpečný obsah. Nevadí vám to? Pojďme tedy na věc!

Hledáte inspiraci? Podívejte se na výběr nejlepších filmů o drogách a nejlepších životopisných filmů.

Filmy zdarma v češtině (nebo s titulky)

filmy zdarma česky

Jestli neumíte anglicky, nijak vás to při výběru filmu nelimituje. Toto jsou platformy s výhradně českými nebo slovenskými verzemi filmů.

Zkoukni.to

Uživatelsky je to velmi příjemná platforma, protože na vás při spouštění filmů nevyskakují žádné protivné reklamy. Nabízí přes 47 000 videí a hodí se hlavně pro sledování kultovních seriálů s českým dabingem.

Sledujfilmy

Tak toto je portál od našich slovenských bratrů. Přesto na něm ale velmi často najdete filmy s českými titulky. Vyhledávání vám navíc usnadňují i filtry. Vybírat můžete filmy z určitého roku, určitého žánru a v jazyce nebo dabingu, jaký chcete.

Filmplanet

Filmplanet nabízí filmy a seriály. Pravda, je jich zde o něco méně, než například na Zkoukni.to, „jen“ okolo 13 000, ale ty nejdůležitější rozhodně nechybí.

Bombuj

Co se týče vizuálu, tento portál jednoznačně vede. Vše je přehledné a návodné. Pomocí celé řady filtrů snadno najdete to, co zrovna hledáte. Aby toho nebylo málo, sami si můžete vybrat, zda si film pustíte s titulky, dabingem nebo v originále.

Tip: Hledáte inspiraci na český film? Přečtěte si tento článek.

Filmy zdarma v angličtině

U čerstvých filmů často neseženete verzi s dabingem. Pokud se nemůžete dočkat a nebo, pokud dabovaná verze sice existuje, ale vy se nechcete nechat ochudit o nepřeložitelné perly, navštivte jeden z níže uvedených zahraničních serverů.

movies free online

Gototub

Najdete zde filmy a seriály vyloženě od A do Z. Od nejmladšího filmu z roku 1915 až po počiny staré jen pár měsíců. Dobrá zpráva je, že zde není ani moc reklam, které musíte pro sledování filmu přeskočit.

Series2watch

Series2watch se opravdu snaží svým uživatelům vyjít vstříc: snaží se získat a dát k dispozici filmy co nejdříve (do pár týdnů od vydání) plus umožňuje výběr z titulků v různých jazycích.

BiliBili

Tato platforma sice cílí primárně na milovníky anime, ale najde se toho na ní spoustu i pro fanoušky ostatních žánrů. Jen se podívejte.

kde najít filmy zdarma

Upozornění: Ať už jste si pro sledování filmů zdarma vybrali jakýkoliv portál, nikdy si přes žádný nic neinstalujte – dost pravděpodobně se totiž bude jednat o virus, který může poškodit váš počítač.

Tak a teď už vám ve sledování filmů nic nebrán! Přejeme vám příjemnou podívanou a rychlé zavírání vyskakovacích oken.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Anna Kuklíková
Ačkoliv jsem kreativní osoba, na svou vysněnou módní návrhářku jsem to nedotáhla. Dnes mě najdete na půdě Masarykovy univerzity, kde studuji ukrajinštinu a mezinárodní vztahy. Baví mě historie, psychologie, cestování, asi milion ručních prací a samozřejmě psaní. O své milované Ukrajině jednou napíšu cestopis.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet