TěloZdraví

To nejlepší: Workout a strava by Pamela Reif

Chcete se dostat do formy, ale nejste schopni se dokopat do posilovny? Máte to daleko? Nebo váš diář praská ve švech a na cvičení nezbývá čas? Zkuste si zacvičit doma s Pamelou Reif! Tato blonďatá fitness trenérka na svém Youtube kanále nabízí spoustu videí, která vám zpevní svaly a rozproudí endorfiny v krvi. Co na tom, že plavková sezóna pomalu končí, vaše tělo vám poděkuje i tak. Ke cvičení většinou potřebujete jen pohodlné oblečení a podložku, kterou v případě potřeby nahradíte obyčejnou karimatkou.

Kdo je Pamela Reif?

Pamela se kromě fintess koučinku věnuje i modelingu, zdravé výživě a podnikaní. Svá videa zveřejňuje na Youtube, kde má přes 9 milionů odběratelů a zároveň je i hvězdou Instagramu s 8,9 miliony sledujících. Časopis Forbes ji dokonce zařadil do výběru 30 pod 30. Populární německé infuencerce je 26 let a vzhledem trochu připomíná panenku Barbie. Ke cvičení se dostala už jako teenager. Začátky však byly poněkud krušné, protože Pamela nedodržovala zdravý jídelníček a zhubla na pouhých 45 kilogramů. Její nadšení pro svět fitness ale neopadlo a po úpravě stravy se dostavil kýžený efekt v podobě zdravého a vypracovaného těla. Své zkušenosti se proto rozhodla sdílet na sociálních sítích, aby inspirovala ostatní. Stala se tváří značky Puma a má i vlastní řadu sportovního oblečení a zdravé výživy.

Workout s Pamelou

Její videa jsou spíše krátká, cca 10-15 minut, takže si můžete sestavit svůj cvičební plán podle svých potřeb a nálady. Pamela nabízí různé úrovně náročnosti od začátečníků (beginner) přes mírně pokročilé (medium) až po pokročilé (intense workout). A je opravdu z čeho vybírat! Můžete se zaměřit na jednotlivé části těla (břicho, paže, zadek), kardio, cvičení s pomůckami nebo protahování. Pohybově nadaní určitě ocení i taneční lekce či jógu. Na své si přijde i mužská část fanoušků, pro které Pamela sestavuje plán podle jejich potřeb. Stačí se podívat do sekce „playlisty“, kde najdete videa seřazená do jednotlivých kategorií.

Tato sympatická blondýnka ví, jak člověka namotivovat.

Pamela sice mluví plynule anglicky, ale znalost cizího jazyka v tomto případě není vůbec nutná. Většinou totiž svá videa nekomentuje s výjimkou živých přenosů. Prostě si jen vyberete video a cvičíte, tak jednoduché to je. Vše je precizně propracované. Ať už se jedná o zvolenou hudbu, časomíru odpočítávající jednotlivé cviky nebo upozornění na to, co bude následovat. Zároveň se na Pamelu hezky dívá, protože je usměvavá, vždy perfektně sladěná a cvičí s naprostou lehkostí.

Cvičební plán

Jestli nevíte, jak si sestavit svůj vlastní cvičební plán, můžete se inspirovat na jejím Instagramu nebo v aplikaci Pam Fitness & Food. Pro své fanoušky tam každý týden zveřejňuje různé tréninkové plány. Jsou koncipovány tak, že šest dní si člověk dává do těla a jeden den v týdnu má pohov. Program je zaměřený na různé části těla a je skvěle namixovaný, nuda tedy nehrozí. Zahrnuje kardio, strečink i posilování a obvykle budete potřebovat jen podložku, občas i gumičku nebo činky.

Kromě klasického posilování můžete vyzkoušet například i tanec.

Strava podle Pamely

Ke zdravému životnímu stylu patří samozřejmě i vyvážený jídelníček. Ani na ten Pamela nezapomíná. Inspiraci na recepty najdete ve zmíněné aplikaci, přístup k nim si však musíte zaplatit. Obecné rady se však hodí vždy. Pokud se chcete dostat do formy, je nutné dodržovat pitný režim. Dopřejte si dostatek obyčejné vody a naopak se vyhněte sladkým limonádám a alkoholu. Stejně tak je dobré dbát na pravidelný přísun čerstvého ovoce a zeleniny.

činky a ovoce
Ke cvičení patří i vhodný jídelníček.

Jestli jste schopní se ke cvičení namotivovat i sami doma, Pamela vám poslouží jako vzor. Její videa jsou plná pozitivní energie i vhodně zvolené hudby, což člověka žene dál. Skvěle se hodí jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V případě, že nevíte které video zvolit, vyzkoušejte její cvičební plán, díky němuž si z posilování uděláte každodenní návyk. Pravidelný pohyb a vyvážená strava totiž mohou změnit váš život k lepšímu.

Tip: Nechte se inspirovat zdravými fitness snídaněmi z našeho článku a dopřejte svému tělu bohatý přísun energie hned z rána.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
1
Super
7
Nic moc
1
Trapas
1
Ivana
Vášnivá cestovatelka, milovnice cizích jazyků a kultur a v neposlední řadě i začínající pisálek.

    Chci k tomu něco říci

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Více:Tělo