Jak na ...Návod

TOP 10: Nejlepší sexuální polohy

Usídlila se ve vaší ložnici rutina, která už moc nebaví vás ani vašeho partnera? Nebo jen hledáte nové způsoby jak si zpříjemnit váš milenecký vztah nebo jen rádi zkoušíte něco nového? Ať už je vaše odpověď jakákoliv, v tomto článku najdete inspiraci a nejlepší sexuální polohy, ze které si určitě vyberete vy i váš protějšek. Vzájemná partnerská kompatibilita je totiž důležitá.

Nejlepší sexuální polohy pro něj

Polohy, které si muži zaručeně užijí ale i partnerka si přijde na své. Společně tak zažijete chvíle plné vášně a oživíte váš život v ložnici.

Královna nadvlády

Není žádným překvapením, že tato legendární pozice obstála ve zkoušce času a podle všeho stále patří mezi pět nejoblíbenějších sexuálních poloh vůbec. Ženy ji milují kvůli pocitu své nadvlády, muži proto, že milenky oddřou všechnu práci a ještě je na ně hezký pohled. Vy si třeba myslíte, že pohupující se ňadra vypadají směšně, ale pro něj jsou sexy stimulem. Zvlášť když je pak nabídnete jeho ústům. A co potom slastný výraz tváře, když se blížíte k orgasmu, nebo klín přístupný pro dráždění rukou? Tak řekněte, co by si muž mohl přát víc?

Nejlepší sexuální polohy - královna nadvlády

Otrokyně vášně

Vtěsnat svůj penis hluboko do vaginy je sexuálním nutkáním pro mnoho mužů, kteří si představují, že při náhlé chuti na radovánky opřou svoji partnerku o nejbližší kus nábytku a uspokojí svoji touhu. Jak? Vykasají sukni, naléhavě jí rukou roztáhnou nohy od sebe, přičemž je vzápětí i nadlehčí a odlepí od země, aby měla zadek ve vzduchu. Pár hlubokých tahů přesně mířených do cíle v kombinaci s vizuální stimulací způsobí, že po pár minutách dosáhne skvělého vyvrcholení.

Otrokyně vášně

Kleště

Již jsme si řekli, že muži musí na sex vidět – to je základ. Pokud mohou sledovat, jak se penisem zabořují do pochvy, jsou v sedmém nebi. Když je navíc partnerka k sobě přivine co nejvíc a pevně sevře mezi svá stehna tak silně, jako by jí chtěli uniknout, nemají pochyb o tom, že jsou v posteli s tou správnou osobou: „Ta má sex ráda,“ říkají si. Takže si lehněte na záda, pokrčte a roztáhněte nohy a vybídněte ho, aby si mezi ně kleknul (čelem k vám). Pak mu je obmotejte okolo pasu a jestli vám to jeho tělesná stavba a štíhlejší pas dovodí, spojte mu je za zády.

Na pejska

Psí poloha je taktéž tradiční a nestárnoucí klasikou. Probuzení zvířecích pudů láká snad každého samce, který touží po rychlém orgasmu s minimálním úsilím. Odpadají romantické pohledy z očí do očí, jde se rovnou na věc. Tady velí chtíč! Proto se rovnou samy od sebe natočte zády k němu, vyšpulte zadeček a nechte ho, ať dělá, co uzná za vhodné.

Nejlepší sexuální polohy - Na pejska

On nahoře

Ač je to k nevíře, i jistá verze misionářské polohy může být pro pány žádoucí, a to nejen proto, že je jejich partnerka většinou pasivním pozorovatelem. Co je na ní tak lákavého? Mít situaci pod kontrolou a působit ženě rozkoš podle své libosti, je pro některé pány odvazové. Poloha slibuje dosáhnout ženám orgasmu, a dokonce se přiblížit i orgasmu párovému. O co jde? O zajištění nepřetržitého dráždění poštěváčku při třecích pohybech dovnitř a ven.

Misionář

Nejlepší sexuální polohy pro ni

A nyní je čas věnovat se zase primárně slasti partnerky. Tyto polohy by jí měli přivést do „sedmého nebe“. Znáte je? Pokud ne, tak je určitě vyzkoušejte.

Žehlička

Lehněte si na břicho, zvedněte pánev a natáhněte nohy, nechte je dostatečně rozkročené. Nadzvednutí pánve jde zjednodušit a zpříjemnit polštářem nebo jakoukoli měkkou podložkou. Partner do vás bude pronikat v zajímavém úhlu zezadu, klečící, vaše nohy mezi svýma. Úhel průniku umožňuje dráždění bodu G.

Žehlička

Skořápka

Partner sedí a vy si mu sednete do klína. Oba máte pokrčené nohy, vy se opíráte o jeho mužnou hruď a rukama se můžete odrážet od jeho kolenou. Není to úplně běžná poloha, takže poznáte zase trochu jiný pocit slasti. Hloubku opět regulujete vy podle toho, jak vám je to příjemné.

Lastura

Lehněte si na záda, nohy dejte za hlavu, jak jen to půjde, ale tak, aby vám to bylo příjemné. Roztáhněte nohy od sebe, takže budete mít skoro kolena vedle uší. Muž do vás vstoupí. Tahle poloha je na hluboké pronikání jednou z těch nejefektivnějších.

Nejlepší sexuální polohy - lastura

Preclík

Lehněte si na pravý bok, zvedněte horní nohu, aby partner mohl obkročit vaši spodní, tedy pravou nohu, a tou levou ho obtočte kolem pasu. Vy na boku a partner na kolenou mezi vašima nohama jako v nůžkách proniká hluboko do vás – a opět v jiném úhlu.

Poloha preclík

Sedící trakař

Muž si při této poloze sedne na kraj postele nebo na jinou pevnou podložku. Vy si na něj sednete obkročmo, zády k němu, nohy máte natažené za ním na posteli a rukama se opíráte o zem. Mimo jiné při tom můžete skvěle posilovat svaly na rukou. Ačkoliv není tak běžná, určitě patří mezi nejlepší sexuální polohy.

Doufáme, že si na tento článek večer vzpomenete a bude vám i partnerovi nebo partnerce k užitku. Tak hurá (nejen) do postele.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *