Jak na ...Návod

Top 8: Nejlepší vtipná novoroční přání

Tak jako každý rok nás čekají oslavy Nového roku a loučení s rokem starým. Novoroční oslavy si asi mnozí z nás spojí s rodinou, přáteli, šampusem nebo s předsevzetími, která už letos určitě splníme. Celý den také provází různá novoroční přání od našich nejbližších ale i přátel a kolegů. Většina z nich bude ve znění „Hodně štěstí do Nového roku přejí Novákovi“. Tradiční, slušné ale už trochu ohrané. Pokud chcete zaujmout neotřelým novoročním přáním, můžete se inspirovat v tomto článku. Podívejte se na nejlepší vtipná novoroční přání.

Vtipná novoroční přání pro kamarády a rodinu

  • Je čas dělat stejné chyby novým způsobem. Tak si pospěš! Šťastný nový rok!
  • Všem, kteří mi loni přáli vše nejlepší, oznamuji: Nepomohlo! Proto mi letos posílejte jen peníze, alkohol, poukázky na naftu a stravenky na jídlo. Všechno dobré do nového roku přeje …
Nejlepší vtipná novoroční přání
  • Ať je Tvá obloha stále bez mraků a Tvůj život plný zázraků. Do nového roku vykroč směle vpřed, pozor však na žaludeční vřed. Hodně štěstí, moře lásky, ze života neměj vrásky. Tak krásný Nový rok!
  • Dřív, než otočíš stránku v kalendáři, dřív, než přetížením zkolabují mobilní sítě, před tím, než sociální sítě zaplaví obrátky rachejtlí a nejrůznější přání, chtěl bych Ti říct jen tolik: Hodně štěstí v novém roce!

A zde několik variant například pro kolegy

  • Přejeme vám 12 měsíců úspěchu, 52 týdnů smíchu, 365 dní zábavy, 8760 hodin radosti, 525600 minut štěstí a 31536000 sekund štěstí.
  • To jsem z toho jelen, dneska je první leden! Tak do toho nového roku přeju vám štěstí trochu a zdraví opravdu moc, klidně usínejte každou noc.
Nejlepší vtipná novoroční přání
  • Můžeme o tom mluvit, můžeme si to přát, můžeme tomu držet palce, můžeme v to úpěnlivě doufat, a to je tak všechno, co s tím můžeme dělat. Šťastný Nový rok!
  • Než se zraním otvírákem, než se zpiju bavorákem, radši rychle píšu zprávy – hodně štěstí, lásky, zdraví. Vše nejlepší do nového roku 2023 přeje

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *