BydleníJak na ...TěloZdraví

Workshopy v Perfumed Prague

Podzim, mlha, sychravo, parfémy!

Nastalo nám mlhavé a studené období, ideálně strávené v útulném prostředí ve vlněném hřejivém svetru. Tyto ospalé dny si lze zpestřit návštěvou kavárny, kina, divadla nebo workshopů. A co takhle workshop v útulném prostředí plném vůní?

Každé roční období má většina z nás spojené s typickou vůní parfému. Parfém je jakýmsi podpisem našeho celkového looku. Proto je pro milovníky vůní zásadní příjemně vonět sobě i okolnímu světu. Něžnost, lehkost či naopak podepsání se silnou vůní emancipace a soběstačnosti dodává našemu egu příjemné popostrčení do úspěšného dne. V parfumériích máme nespočet luxusních parfémů, které krásně voní a přináší našemu vnitřnímu duchu uspokojení. Příjemnou výhrou při znalosti parfému bývá to, že najdeme “Top One”, kterým si pravidelně zlepšujeme své každodenní prožívání a užívání životních chvilek. Ovšem k tomu, aby člověk našel to pravé, co k němu sedí, trvá nějakou dobu, což je jisté omezení, které přinášejí již vytvořené parfémy luxusních značek. Právě jejich vůně nám nemusí na 100 % sednout. Pokud o své vysněné vůni stále pouze sníte, velkým východiskem je překrásný svět vůní, Perfumed Prague, kde si můžete právě tu svou jedinečnou vůni sami vytvořit.

Profesionální znalost majitelů, kteří ve Francii vystudovali umění parfemářství, dává celému procesu kouzelné výsledky. Perfumed Prague se inspirovali konceptem světových metropolí, zapojili fantazii a upravili si vše do své vlastní vysněné podoby. V roce 2016 se Perfumed Prague stal prvním studiem v Praze, kde si zákazník může na míru vytvořit svou vlastní vůni s personalizovaným štítkem na flakonku. Vybrat si můžete z variant tvorby vůně o velikosti 50 ml nebo 100 ml. Proslulé město Grass přináší do studia čisté vonné tóny, které Vás přivedou do vonné euforie. Své výrobky majitelé staví na méně známých vůních a jejich neotřelých kombinacích. Přesné složení vůně, kterou si vytvoříte, bude uchováno v databázi, tudíž si ji můžete kdykoliv znovu objednat.

Pokud jste milovníkem nejen parfémů, ale i voňavých doplňků k zútulnění prostředí, kde trávíte většinu času, nabízí také Perfumed Prague sójové svíčky, interiérové vůně a vonné vosky. Používaný vosk je veganský, netoxický a rozložitelný, tudíž udržitelnost této značce opravdu nechybí. Obaly je možné po dohoření svíčky využít třeba jako vázičku na květinu či dózu na sladkosti. Obal lze také znovu ve studiu naplnit. Produkty si můžete objednat on-line na jejich e-shopu či zajít do kamenného obchodu na adrese: Milady Horákové 51, Praha 7, Holešovice.

Workshop v Perfumed Prague je krásným dárkem pro Vás či Vaše nejbližší. Rezervaci můžete provést na stránkách www.perfumedprague.cz

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
4
Super
9
Nic moc
1
Trapas
0
Kamila Vargová
Jsem studentkou VŠ v Praze. Ráda píšu, maluju a hraju na klavír. Maluju v aplikaci Procreate třeba portréty, cokoliv podle fotografií a následně je tisknu na oblečení. Tudíž se jedná o originální kousky.

2 Okomentováno

  1. Super článek, děkuji za tip☺️

  2. Úžasné, s paní Klárou musím souhlasit.👍

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Bydlení