Kultura

7 Tipů: Jak vybrat originální dárek pro páry?

Hledáte perfektní dárek pro pár? Nechcete dát něco klasického a očekávaného, ale něco originálního, co opravdu potěší a překvapí? Pokud ano, máme pro vás sedm tipů, jak vybrat originální dárek pro páry.

Personalizované dárky

Personalizované dárky jsou skvělý způsob, jak ukázat, že jste si pro páry opravdu dali záležet. Můžete si například nechat vyrobit hrníčky s jejich jmény nebo s obrázkem, který se jich týká, nebo vytvořit personalizovanou mapu s místy, kde společně cestovali.

Zážitky

Zážitky jsou v dnešní době velmi populární dárky, a to i pro páry. Můžete je pozvat na romantickou večeři nebo do wellness centra, nebo jim zakoupit lístky na koncert či divadelní představení.

Něco pro domácnost

Páry, kteří bydlí spolu, vždy ocení nějaký originální doplněk do svého domova. Ovšem praktičnost je pro pár také důležitá, takže skleničkami na víno či šampus nikoho neurazíte. Ba naopak! Darujte originální dárek pro páry do domácnosti.

Pár hodinek

Pár hodinek může být krásným dárkem, který nejenže slouží praktickému účelu, ale také ukazuje, že o páry skutečně stojíte. Můžete vybrat dva různé typy hodinek, které se k sobě hodí. Originální dárek pro páry v podobě hodinek udělá oslavencům nemalou radost.

Kurz pro páry

Pokud víte, že pár má zájem o nějakou konkrétní činnost, můžete jim zakoupit kurz, který se týká toho, co je baví. Může to být například kurz vaření, fotografování nebo tance.

Výlet

Pokud chcete, aby váš dárek byl opravdu nezapomenutelný, můžete darovatvíkendový výlet do romantického místa. Může to být například malebné městečko nebo romantická chatka v horách.

Předplatné časopisu

Pokud víte, že pár má nějakou oblíbenou zálibu, můžete jim zakoupit předplatné časopisu, který se jí věnuje. Může to být například časopis o vaření, zahradničení, cestování, nebo o hudbě.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dárek, pamatujte, že nejlepší dárek je takový, který ukazuje, že si pro něj opravdu dáváte záležet a že se snažíte vyjádřit, jak moc vám na nich záleží. A pokud se vám nedaří najít to pravé, nevadí. Někdy stačí i malý, ale upřímný dárek, který vyjadřuje vaši lásku a respekt k nim.

Přečtěte si můj minulý článek o tom, jaké jsou dobrodružné filmy pro děti.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Kamila Vargová
Jsem studentkou VŠ v Praze. Ráda píšu, maluju a hraju na klavír. Maluju v aplikaci Procreate třeba portréty, cokoliv podle fotografií a následně je tisknu na oblečení. Tudíž se jedná o originální kousky.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Kultura