Internet

7 způsobů, jak koupit Bitcoin

Bitcoin, první kryptoměna, která byla vyvinuta, a zároveň top kryptoměna podle tržní kapitalizace, je v současné době žádaná díky své neustále vysoké hodnotě, která, jak se zdá, roste každým dnem. Vzhledem k rostoucímu počtu kryptoměn na trhu se zvýšil i počet jednotlivců a firem, kteří se kryptoměnám věnují.

Pokud se chcete dozvědět více o kryptoměnách, musíte mít určité dovednosti. S rostoucím počtem obchodníků s kryptoměnami je v dnešní době těžké najít jediného kryptoinvestora, který by nevlastnil Bitcoin. Jak tato kryptoměna neustále roste, zvyšuje se i poptávka po ní, takže je pro kryptoměnové nadšence přístupnější.

Pokud plánujete investovat do bitcoinu, ale jste nováček, který neví, kde začít, nezoufejte. Existují různé způsoby a metody, jak můžete s Bitcoinem naložit – buď ho koupit, nebo nakoupit akcie a takticky investovat.

Zde je několik jednoduchých způsobů, jak koupit Bitcoin:

1. Přímý nákup

Přímý nákup bitcoinu je jedním z nejjednodušších způsobů, jak ej vlastnit. Stačí mít platný doklad totožnosti a dobré připojení k internetu, abyste se mohli zaregistrovat na jakémkoli obchodním místě či přepážce pro obchodování s Bitcoiny. Po úspěšné registraci vám bude přidělen obchodní účet, který můžete použít k nákupu Bitcoinu. Bitcoin pak můžete využít i k nákupu akcií, prodeji nebo obchodování.

2. Prostřednictvím makléře

Několik organizací prodává kryptoměny prostřednictvím třetí strany, například přes interaktivní makléře. Tyto makléři či firmy vás povedou, určí vaši finanční situaci a naleznou výkonnější řetězce bitcoinových bloků. Nemusíte se starat o papírování a složité procesy, protože část udělají za vás a požadují pouze platbu za její provedení. Bohužel je zde jeden problém – ne všechny platformy jsou spolehlivé. Zvláště v poslední době, kdy neustále přibývá podvodů v oblasti kryptoměn. Stále však existují známé kryptoplatformy, jako je https://immediate-connect.app/cz/, které vám zajistí nejen širokou škálu nástrojů, ale také potřebné zabezpečení.

3. Bitcoinové bankomaty

S růstem Bitcoinu je přirozené, že se objevily i bitcoinové bankomaty. Existuje několik bitcoinových bankomatů umístěných na různých místech, které vám mohou pomoci koupit bitcoiny přímo pomocí vaší karty nebo hotovosti. Ve srovnání s jinými metodami nabízejí bankomaty na Bitcoin méně výhodné poplatky a zaručují 7% návratnost investice prostřednictvím bankomatu. K použití bankomatu však musí mít kryptoinvestor bitcoinovou peněženku nebo obchodní peněženku.

4. Peněženkové aplikace

Několik peněženkových aplikací, jako je Paypal, umožňuje přímé převedení peněz z bank a peněženek do bitcoinových peněženek. S menšími poplatky za zpracovaní požadují aplikace založené na peněženkách investici do Bitcoinu.

5. Akciový trh

S rostoucím počtem firem a jednotlivců, kteří se zabývají Bitcoinem, není překvapením, že i velké společnosti a makléři začali prodávat své akcie ve formě Bitcoinu. Tyto obrovské společnosti, které fungují jako investiční režim, prodávají Bitcoin tak, že vyhledávají investory, kteří mají v úmyslu nakupovat. Následně lidé, kteří Bitcoin přijímají, jej ukládají do příslušných bitcoinových peněženek.

6. Návratnost aktiv

Rostoucí tempo bitcoinové sítě naznačuje, že si široká veřejnost uvědomuje výdělečný potenciál, který investice do Bitcoinu a jeho těžba mají. Růst ceny Bitcoinu často vedl k bezkonkurenční návratnosti investice jako směnitelného aktiva a jedinečného úložiště bohatství. Existuje několik lidí, kteří tvrdí, že Bitcoin pomalu ztrácí svou hodnotu, protože těchto digitálních peněz je omezené množství.

7. Internetové služby

S rostoucím rozvojem technologií lze dnes téměř vše vyřídit prostřednictvím digitálního zařízení. Podobně jako v případě kryptoměn stačí k nákupu a obchodování s kryptoměnami chytrý telefon nebo počítač a stabilní internetové připojení. Někteří investoři mohou tato zařízení používat také k placení za produkty, které si objednali online od firmy nebo obchodu, který přijímá Bitcoiny jako způsob platby.

Bitcoin je kryptoměna, která nezahrnuje třetí stranu, jako je vládní orgán, což je opak tradiční měny. Bitcoinové transakce jsou také bezpečné, protože neexistují žádné způsoby, jak by je vláda nebo banka mohly sledovat, protože jsou uloženy ve vysoce zabezpečeném systému, technologii Blockchain.

Výše uvedený seznam obsahuje jen některé z nejjednodušších způsobů, jak můžete kryptoměnu nakoupit. I když jsou tyto metody prokazatelně bezpečné, riziko úschovy mincí stále existuje. Ačkoli existuje malá šance, že se do Bitcoinu někdo nabourá, přihlašovací údaje k peněžence, ve které máte uložené své prostředky, mohou být odcizeny nebo ztraceny.

Pokud plánujete investovat do kryptoměn, je také důležité porozumět typům peněženek, které byste měli mít.

Přečtěte si o nejlepších survival hrách na PC.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet