Internet

   Co je nového v Honor band 5?

Trh s levnými sledovači fyzické kondice je agresivní a triky od Honoru a dalších značek se stávají domovem na vašem zápěstí. honor 5 band patří mezi nejnovější nabídky od Honor na trhu.

Je to trik s holou kostí s pouze několika základními vlastnostmi a funkcemi. Určitě neosloví ty, kteří používají svůj tracker ke sledování každého projevu svého zdraví a fyzické zdatnosti. Pokud přesto chcete pouze reflektory, specifikované jako počet nohou a doba odpočinku, mohlo by vám to vyhovovat – a jeho omezení se promítají do jeho ceny, protože patří k nejlevnějším zařízením na sledování fyzické kondice na světě. tržiště.

Pro Honor Band 5 Honor do směsi přidal několik prvotřídních vlastností, včetně vylepšené obrazovky; jednoduše, je to v podstatě nositelné zařízení, které upravuje několik problémů Honor Band 4. Pokud to není pro vás, na tomto místě po celou dobu, je třeba zvážit také poněkud více fitness zaměřený Honor Band 5 Sport.

Cena a dostupnost:

Můžete chytit Honor Band 5 za 36,99 $ / 29,99 GBP / 110 AED (přibližně 55 AU $). To je mnohem levnější než nastavení Honor Band 4 – stojí 59,99 $ / 59,99 GBP (přibližně 85 AU $). To znamená, že pokud hledáte nový sledovač fyzické kondice, není důvod věřit starším verzím Honor Band, zvláště když Band 5 přidává spoustu vylepšení.

To znamená, že držení Honor Band 5 může být pohodlnější říkat, než jednat. V době skládání můžete nositelné věci chytit pouze od prodejců třetích stran prostřednictvím Amazonu v USA, i když ve Velké Británii a Spojených arabských emirátech si je můžete vybrat z mnoha prodejců.

Design:

Honor Band 5 se skládá z malé konzistence, ve které je umístěna obrazovka, a také smazatelné popruhy (které je opravdu velmi obtížné odstranit).

Honor Band 5 je tenký sledovač fyzické kondice – vypadá opravdu podobně jako Honor Band 4 a určitě si nepořídíte enormně přepracované zařízení. Je tenký, podobně jako ostatní značky, nemá velkou šířku ani váhu a tělo je široké jako pásek, i když je o něco tlustší.

Obrazovka:

Displej Honor Band 5 je AMOLED, což je jedna z novinek v oblasti sledování fyzické kondice, protože Band 4 měl pouze OLED displej. Obrazovky AMOLED nabízejí nejlepší úroveň jasu a brilantnější barvy; zde je konflikt dotěrný. Vzory ciferníku vypadají mnohem živěji a odlišná logotypy menu vypadají trochu „ploché“ než na Band 4 a jiných trackerech.

Když už mluvíme o obličejích, v tomto ohledu byly na Bandu 4 k výběru pouze 3, prostě teď je jich na tomto místě spousta, přičemž 9 je součástí triku po vybalení z krabice a je v aplikaci použitelnější, takže máte spoustu možnosti přizpůsobení vašeho triku.

Displej je stejně velký jako jeden na Band 4 na 0,95 palce, takže na obrazovce nedostáváte desítky dat najednou, což může být snadné, ale obtěžující pro upozornění nebo pečlivé údaje o cvičení.

Ve skutečnosti se někdy zdálo, že pro příkazy zvedání by byla užitečná poněkud větší obrazovka, protože zvedání doprava nebo doleva bylo někdy trochu obtížné, pokud jste nezačali poblíž okraje obrazovky.

Tak na co čekáte, běžte a vezměte si jeden pro sebe.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet