Internet

Huawei Band 6 dostane v roce 2022 aktualizaci nových funkcí a optimalizací

Uživatelé honor band 6 v Číně najednou obdrží novou aktualizaci firmwaru s novým sestavením 10.3.1.10 a přidává 85 přizpůsobených sportovních režimů. Nejstarší aktualizace firmwaru pro Honor Band 6 je nyní dostupná pouze v Číně a uživatelé v různých regionech ji jednoduše získají brzy.

Navzdory skutečnosti, že Honor Band 6 je na trhu již téměř 2 roky, Huawei stále umožňuje nejnovější firmware a přidává nové funkce s každou novou aktualizací. To také ukazuje, že společnost dobře pečuje o své předchozí triky a pravidelně je aktualizuje o nové funkce.

Honor formálně představil svůj nejnovější náramek pro fyzickou kondici, Honor Band 6, aby zavolal zpět v listopadu 2020. Nositelné zařízení na zápěstní kloub umožňuje 24hodinové monitorování tepové frekvence, dohled nad spánkem, řízení ženského zdraví, dohled SpO2 krevního kyslíku, Huawei Trurelax sledovač stresu, 10 sportovních stylů a další funkce.

Uživatelé Honor Band 6 budou mít díky nejnovější aktualizaci najednou přístup k 85 novým specifickým sportovním režimům, a to také k dohledu nad kyslíkem v krvi v různých atmosférických podmínkách. Nejnovější aktualizace má počet edic 10.3.1.10 a indukční velikost 44,52 MB. Stejně tak si uvědomte, že aktualizace je zaváděna kousek po kousku, a proto může chvíli trvat, než se dostane do vašeho zařízení.

Honor představil Band 6 v listopadu loňského roku jako hladký, ale trvalý sledovač fyzické kondice. Chytrý pásek se může pochlubit celoobrazovkovým integrovaným designem bez aktivních tlačítek. Obsahuje displej s úhlopříčkou 1,47 palce, který je téměř dvakrát větší než displeje většiny pásů fyzické zdatnosti na trhu.

Toto je první velký upgrade firmwaru, který bude pásek fyzické kondice získávat, a kromě nepřetržitého dohledu nad kyslíkem v krvi páska také dodržuje sledování v reálném čase, monitor vibrací s nízkou hladinou kyslíku v krvi v nespící poloze a nepřetržité sledování zdraví. .

Za prvé, sportovní režim je zvýšen z doprovodu pro 10 sportovních akcí na ohromujících 95! Proto je na tomto místě po celou dobu chlouba, která se může hodit každému, aby se zvýšila obecná fyzická zdatnost a pohoda.

Kroky k aktualizaci Honor Band 6 Firmware Edition:

Firmware Honor Band 6 můžete aktualizovat podle níže uvedených kroků.

  • Nejprve si projděte aplikaci Huawei wellness a otevřete ji. Dále se ujistěte, že je pásmo připojeno k telefonu.
  • Klepněte na volbu Zařízení. Vyberte stránku zařízení Honor Band 6.
  • Zkontrolujte aktualizace firmwaru v dolní části stránky.
  • Z nabídky na liště vyberte Firmware Update. Pokud je dostupná aktualizace, můžete tuto funkci zjistit.
  • Stáhněte a nastavte aktualizaci, pokud je dostupná. Pokud na daném místě nejsou k dispozici žádné aktualizace, zobrazí se „Aktuální verze je aktuální“.
  • Aby to fungovalo, automatická aktualizace Honor Band 6 se může pochlubit přes Wi-Fi a když není využívána. Na pravé straně triku klikněte na volbu Nastavení a povolte obě volby.
  • Pokud jste narazili na jakoukoli chybu nebo problém týkající se pozdější aktualizace kapely, vraťte se na stránku triků. Konkrétně klepněte na Obnovit tovární nastavení a poté klepněte na Obnovit. Zatímco tuto charakteristiku využijete, Honor Band 6 se resetuje, což vám umožní začít znovu od nuly.

V zásadě vám dodržení těchto kroků umožní aktualizovat verzi firmwaru aplikace Huawei wellness na vašem Honor Band 6.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet