Internet

Jaké jsou funkce Honor Earbuds 2 Lite?

Takže máte trik pro Android, prostě chcete, aby vám cizinci věřili, že máte stylový telefon. Pokud nechcete kupovat nejdražší sluchátka, máte štěstí. Honor Earbuds 2 Lite bezdrátové sluchátka honor sdílí hned několik vizuálních podobností.

Jaké to je používat Honor Earbuds 2 Lite?

Fiktivní sluchátka na stopce jsou umístěna v lesklém bílém (známém jako „Glacier White“) hranatém pouzdru na baterie s asférickými okraji. Bývalá barva HONOR je „Midnight Black“ pro ty, kteří si přejí vše v tmavém režimu. Bez ohledu na výběr barev oceníte hladomor nepříjemných logotypů, které náhlavní soupravu třídí. Pro náhlé chvíle najednou jsou sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite pěkná, dobrá a lehká. Odolnější poslechové sezení může vést k podráždění, protože pupeny se zasekávají do vašich zvukovodů a nenesou špičky křídel, aby se vyrovnaly s tlakem.

Případ pro nejlepší případy:

Pouzdro Earbuds 2 Lite je lehké a kapesní a jeho lesklý povrch lépe odolává běžnému používání bez přílišných šrámů, i když přitahuje několik sáčků prachu. Za tuto cenu se očekává užitečný design. Jednotlivá kontrolka na obličeji ukazuje životnost baterie (zelená znamená nabitou, žlutá nabíjení) a režim párování (snadné blikající bílé světlo). Tlačítko na pravé straně aktivuje režimy párování a obnovení továrního nastavení. Stopky sluchátek jej snadno nasměrují do nabíjecího pouzdra.

A co potlačení hluku na Honor Earbuds 2 Lite?

Aktivní potlačení hluku nejúčinněji snižuje hlasitost zvuků s nízkou výškou, ačkoli pasivní izolace nejúčinněji zmírňuje zvuky nad 1 kHz. Sluchátka Honor Earbuds 2 Lite ztiší zvuky ve slyšitelném frekvenčním spektru. ANC se zabývá vybledlými středními a dvojitými frekvencemi, s nejtěžším čistým útlumem blízkým 840 Hz.

Headset HONOR v létě otupí řev mé metr vzdálené klimatizace na jemné syčení. Izolace přechází na vaši sílu k dosažení autentického utěsnění s koncovkami uší, takže ačkoli je ANC objektivně efektivní, správné přiložení pupenů k mým uším izolaci spojuje. Pro většinu posluchačů, kteří si mohou pořídit sluchátka Earbuds 2 Lite, aby seděla dobře, budou konverzace a hlučné zvuky při aktivovaném ANC o čtvrtinu až šestinu tak hlasité. Pokud chcete slyšet zvuky na pozadí, můžete zapnout nebo vypnout režim Awareness.

A co baterie Honor Earbuds 2 Lite?

Honor tvrdí, že získáte 10 hodin přehrávání hudby na úplné nabití s ​​duplikátem 22hodinové baterie z nabíjecího pouzdra. Sluchátka jsme podrobili stálému výkonu 75 dB (SPL) a vybití baterií přineslo 7 hodin a 29 minut. To je na samostatné nabíjení s vypnutým ANC docela fantaskní. Sluchátka můžete nabíjet rychle: 10 minut v pouzdře umožňuje adekvátní 4 hodinám přehrávání.

A co mikrofon Honor Earbuds 2 Lite?

Pokud potřebujete sluchátka pro příležitostné hovory, můžete to udělat tvrději než Earbuds 2 Lite. Má digitální dribling navržený tak, aby odolal šumu, a funguje obstojně dobře s přerušovaným decibelovým šumem. Silnější vítr například účinně způsobí, že Earbuds 2 Lite odkapává všechno, včetně vás, pryč.

Takže si chcete koupit nová sluchátka? Pak byste si měli koupit tato Honor Earbuds 2 Lite. Z dlouhodobého hlediska budete ohromeni jeho funkcemi a specifikacemi. Můžete si jej nyní zakoupit v jakémkoli online autorizovaném obchodě se ctí nebo si jej můžete zakoupit osobně v jakékoli maloobchodní prodejně. Tak na co čekáte, jděte a vezměte si jeden pro sebe.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice do nemovitostí i osobní rozvoj. Spolupracuji na velkých projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo ceske-volby.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet

Kryptoměny a jejich budoucnot Internet

Budoucnost kryptoměn

Nejpopulárnější kryptoměna Bitcoin ztrácí na hodnotě a její zastánci jsou zklamaní. Kryptoměny tu však zůstanou, ...
honor super mobil Internet

Recenze Honor 10x 2022

Honor pokračuje ve vydávání smartphonů během epidemie. Současné americké sankce jí brání ve využívání mobilních ...