Internet

Jaké jsou funkce Honor Earbuds 2 Lite?

Takže máte trik pro Android, prostě chcete, aby vám cizinci věřili, že máte stylový telefon. Pokud nechcete kupovat nejdražší sluchátka, máte štěstí. Honor Earbuds 2 Lite bezdrátové sluchátka honor sdílí hned několik vizuálních podobností.

Jaké to je používat Honor Earbuds 2 Lite?

Fiktivní sluchátka na stopce jsou umístěna v lesklém bílém (známém jako „Glacier White“) hranatém pouzdru na baterie s asférickými okraji. Bývalá barva HONOR je „Midnight Black“ pro ty, kteří si přejí vše v tmavém režimu. Bez ohledu na výběr barev oceníte hladomor nepříjemných logotypů, které náhlavní soupravu třídí. Pro náhlé chvíle najednou jsou sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite pěkná, dobrá a lehká. Odolnější poslechové sezení může vést k podráždění, protože pupeny se zasekávají do vašich zvukovodů a nenesou špičky křídel, aby se vyrovnaly s tlakem.

Případ pro nejlepší případy:

Pouzdro Earbuds 2 Lite je lehké a kapesní a jeho lesklý povrch lépe odolává běžnému používání bez přílišných šrámů, i když přitahuje několik sáčků prachu. Za tuto cenu se očekává užitečný design. Jednotlivá kontrolka na obličeji ukazuje životnost baterie (zelená znamená nabitou, žlutá nabíjení) a režim párování (snadné blikající bílé světlo). Tlačítko na pravé straně aktivuje režimy párování a obnovení továrního nastavení. Stopky sluchátek jej snadno nasměrují do nabíjecího pouzdra.

A co potlačení hluku na Honor Earbuds 2 Lite?

Aktivní potlačení hluku nejúčinněji snižuje hlasitost zvuků s nízkou výškou, ačkoli pasivní izolace nejúčinněji zmírňuje zvuky nad 1 kHz. Sluchátka Honor Earbuds 2 Lite ztiší zvuky ve slyšitelném frekvenčním spektru. ANC se zabývá vybledlými středními a dvojitými frekvencemi, s nejtěžším čistým útlumem blízkým 840 Hz.

Headset HONOR v létě otupí řev mé metr vzdálené klimatizace na jemné syčení. Izolace přechází na vaši sílu k dosažení autentického utěsnění s koncovkami uší, takže ačkoli je ANC objektivně efektivní, správné přiložení pupenů k mým uším izolaci spojuje. Pro většinu posluchačů, kteří si mohou pořídit sluchátka Earbuds 2 Lite, aby seděla dobře, budou konverzace a hlučné zvuky při aktivovaném ANC o čtvrtinu až šestinu tak hlasité. Pokud chcete slyšet zvuky na pozadí, můžete zapnout nebo vypnout režim Awareness.

A co baterie Honor Earbuds 2 Lite?

Honor tvrdí, že získáte 10 hodin přehrávání hudby na úplné nabití s ​​duplikátem 22hodinové baterie z nabíjecího pouzdra. Sluchátka jsme podrobili stálému výkonu 75 dB (SPL) a vybití baterií přineslo 7 hodin a 29 minut. To je na samostatné nabíjení s vypnutým ANC docela fantaskní. Sluchátka můžete nabíjet rychle: 10 minut v pouzdře umožňuje adekvátní 4 hodinám přehrávání.

A co mikrofon Honor Earbuds 2 Lite?

Pokud potřebujete sluchátka pro příležitostné hovory, můžete to udělat tvrději než Earbuds 2 Lite. Má digitální dribling navržený tak, aby odolal šumu, a funguje obstojně dobře s přerušovaným decibelovým šumem. Silnější vítr například účinně způsobí, že Earbuds 2 Lite odkapává všechno, včetně vás, pryč.

Takže si chcete koupit nová sluchátka? Pak byste si měli koupit tato Honor Earbuds 2 Lite. Z dlouhodobého hlediska budete ohromeni jeho funkcemi a specifikacemi. Můžete si jej nyní zakoupit v jakémkoli online autorizovaném obchodě se ctí nebo si jej můžete zakoupit osobně v jakékoli maloobchodní prodejně. Tak na co čekáte, jděte a vezměte si jeden pro sebe.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet