Internet

Recenze Honor 10x 2022

Honor pokračuje ve vydávání smartphonů během epidemie. Současné americké sankce jí brání ve využívání mobilních služeb Google a zbavují ji kritického prodejního bodu, který ji přiměl zavést a uvrhnout své břemeno za mobilní služby. S tím vším v hlavě Honor právě uvedl na trh honor 10 x Lite, který je vylepšením Honoru 9X Lite nastaveného v dubnu 2020.

Design:

S označením Honor 10X Lite byste si nemysleli, že se jedná o debutový smartphone. Je poměrně velká a hustá – prostě není tvrdě lisovaná. Displej s úhlopříčkou 6,7 palce – velký asi jako několik tabletů na tomto místě – znamená, že nejnovější člen Honoru nikdy nebyl malý. Při rozměrech asi 77 x 166 x 9,3 mm pro objem pouze přes 200 g je dobře vybudovaný; edice „půlnoční černá“, kterou jsme zkoumali, má fiktivní zadní stranu, kterou byste u skla snadno spletli.

Na zadní straně jsou umístěny 4 kamerové detektory chráněné tenkou vrstvou glazury, která je chrání: je zde ultraširokoúhlá kamera, velký objektiv, hloubková kamera a 48megapixelová primární kamera pro každodenní okamžiky, přičemž každému z nich pomáhá palubní procesorová jednotka AI.

Rozhraní USB typu C a 3,5 mm jack jsou umístěny v nejnižší části triku, vedle mřížky reproduktorové jednotky. Zásobník SIM lze zjistit na levé straně, i když na opačné straně je kolébka hlasitosti a tlačítko napájení, které slouží jako čtečka otisků prstů.

Hardware:

Honor 10X Lite věrohodně získává nejlepší hardware v této cenové kategorii (méně než 200 GBP). Osmijádrový procesor HiSilicon Kirin 710, 4 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 2,6 megapixelový displej, 5 kamerových detektorů s 66,2 megapixely, velká baterie 5 000 mAh a 22,5 W napájecí adaptér „SuperCharge“, který společnost tvrdí. , nabije baterii na přibližně 50 % z vybití za půl hodiny.

Výkon:

Nejchlubnějším problémem Honoru 10X Lite a všech skutečných telefonů Huawei/Honor je nedostatek mobilních služeb Google (GMS), shluku aplikací, které zahrnují Gmail, Disk Google, Chrome a v první řadě Google Play. Pro obecné účely a účel nenabízí mobilní služby, které se spouštějí na Honor 10X Lite, nic blízkého tomu, co Google navrhuje, a to je nyní bohužel skutečnost. Pokud byste však raději cítili HMS, budete se muset zaregistrovat 1.

K dispozici je také režim elektronické knihy, který optimalizuje váš pocit ze čtení díky automatické úpravě teploty barev zvuku, díky které bude váš displej černobílý. Baví nás skutečnost, že 10X Lite může provozovat 2 4G SIM karty (ve více pohotovostních režimech) a jednu microSD kartu současně.

Pokud jde o obecné fungování, je zřejmé, že telefon funguje – bez překvapení – chvályhodný bez problémů. Načítání aplikací bylo rychlé, a přestože jsme nehráli žádné hry, běžné surfování po webu a zvědavé psaní byly naprosto v pořádku.

Výrok:

V písemné formě, a pokud dáte stranou nedostatek GMS, Honor 10X Lite má zvláštní poměr ceny a výkonu, který poskytuje díky výjimečným specifikacím, jako je kvarteto detektorů řízených zadním 48megapixelovým fotoaparátem, velká 5Ah baterie. a 22,5W rychlou nabíječkou baterií. Zbytek konfigurace železného příslušenství je také nulový, k čemu by se dalo přičichnout, a souhrnně vzato, bývalý potenciální zájemce Honor na základní úroveň nastavuje laťku vysoko, opravdu vysoko, jak by měl hodnotný smartphone v roce 2021 vypadat lépe. Pokud jste schopni žít s mobilními službami a AppGallery a hledáte levné, ale přesto až do zařízení, a pak se všemi úmysly, 10X Lite by měl být ve vašem seznamu lépe.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Internet