Cestování

Tipy na nejhezčí kempy ve Švýcarsku

Švýcarsko se pyšní svou nádhernou přírodou, která je jednou z hlavních atrakcí země. Chystáte se krásy této země navštívit? Co takhle přespat v kempu? V následujících řádcích se dozvíte, jaké jsou nejhezčí kempy ve Švýcarsku.

Koukněte také na náš článek o Miláně či Benátkách.

Krásné oblasti Švýcarska

Níže je uveden přehled některých nejkrásnějších přírodních oblastí Švýcarska.

Švýcarské Alpy

Švýcarské Alpy jsou jedny z nejkrásnějších hor na světě. Nachází se zde nejvyšší hora Švýcarska Dufourspitze a mnoho dalších známých vrcholů. Oblast nabízí mnoho turistických tras a lyžařských středisek.

Nejhezčí kempy ve Švýcarsku
Švýcarské Alpy

Ženevské jezero

Toto velké jezero se nachází na hranici mezi Švýcarskem a Francií. Nabízí úchvatné výhledy na Alpy a je obklopeno krásnými městy, jako je Ženeva a Montreux.

Ženevské jezero
Ženevské jezero

Jungfraujoch

Tato horská oblast v Bernských Alpách je domovem nejvyššího vlakového nádraží v Evropě. Nachází se zde také nejvýše položené observatoře v Evropě a nabízí úchvatné výhledy na okolní hory.

Nádraží
Jungfraujoch

Matterhorn

Tento ikonický vrchol se nachází na hranici mezi Švýcarskem a Itálií. S jeho charakteristickou pyramidovou siluetou je jedním z nejznámějších vrcholů na světě.

Švýcarsko
Matterhorn

Val Roseg

Tato oblast východně od St. Moritz je údolí se strmými skalními stěnami, ledovcovými řekami a zasněženými horami. Je to krásné místo pro turistiku, horskou cyklistiku a lyžování.

Švýcarsko
Val Roseg

Nejhezčí kempy ve Švýcarsku

Pokud se chcete pokochat nádhernou přírodou Švýcarska, ale nechcete utrácet vysoké peníze za ubytování v hotelech, tak kempy jsou tou správnou volbou pro přenocování. V těchto kempech budete uprostřed přírody. Není nad ranní probuzení na čistém vzduchu u jezera či uprostřed hor. Toto jsem nejhezčí kempy ve Švýcarsku:

Camping Jungfrau

Tento kemp se nachází v regionu Berner Oberland. Leží v nadmořské výšce 830 metrů a nabízí úchvatné výhledy na Alpy, včetně známé hory Jungfrau. Kemp má také moderní vybavení, jako jsou ohniště, grily, wifi, obchod a další.

Nejhezčí švýcarské kempy
Camping Jungfrau

Camping Manor Farm

Kemp Manor Farm se nachází v oblasti Lago Maggiore. Nachází se přímo u jezera Lago Maggiore, což poskytuje krásný výhled na jezero a okolní hory. Kemp nabízí velké stanové plochy, chatky a moderní vybavení, jako třeba bazén, restaurace a další.

Nejhezčí kempy ve Švýcarsku
Camping Manor Farm

Camping Seeweid

Tento kemp se nachází v oblasti Lucernského jezera a nabízí krásné výhledy na jezero a okolní hory. Kemp má moderní vybavení, včetně bazénu, obchodu a restaurace.

Nejhezčí kempy ve Švýcarsku
Camping Seeweid

Camping Eienwäldli

Kemp Eienwäldli se nachází v oblasti Interlaken. Leží v malebné oblasti mezi jezerem Brienz a Thunersee a nabízí krásné výhledy na okolní hory. Kemp má moderní vybavení, jako jsou ohniště, grily, wifi a další.

Nejhezčí kempy ve Švýcarsku
Camping Eienwäldli

Camping Vitznau

Kemp Vitznau leží v oblasti Vierwaldstättersee. Tento kemp se nachází přímo u jezera Vierwaldstättersee a nabízí krásné výhledy na jezero a okolní hory. Kemp má moderní vybavení, včetně bazénu, restaurace a další.

Nejhezčí kempy ve Švýcarsku
Camping Vitznau

V mém minulém článku si přečtěte, jaké jsou nejstrašidelnější horory.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
1
Super
1
Nic moc
0
Trapas
0
Kamila Vargová
Jsem studentkou VŠ v Praze. Ráda píšu, maluju a hraju na klavír. Maluju v aplikaci Procreate třeba portréty, cokoliv podle fotografií a následně je tisknu na oblečení. Tudíž se jedná o originální kousky.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *