Bydlení

Jaký fotoobraz zvolit do obývacího pokoje?

Někdy stačí malá změna a uděláte skvělý dojem. Je tomu tak i v případě obrazů. Stačí je dobře sladit s interiérem, a pak i ty s malou velikostí zcela změní uspořádání. Stojí tedy za to o nich uvažovat, když hledáte perfektní doplněk do obývacího pokoje. Výběr fotoobrazů na plátně – které jsou vynikající alternativou k plakátům – je tak velký, že si každý snadno najde něco vhodného pro sebe.

Fotoobraz na plátně – proč si jej vybrat?

Existují dva důvody, proč je lepší zvolit fotoobrazy na plátně namísto jakékoli jiné dekorace na zeď. Za prvé, jsou elegantní a stylové, dělají opravdu velký dojem, jako díla zpod štětců slavných malířů. Zároveň představují širokou škálu různých stylů, takže zde najdete jak moderní, tak i velmi klasické fotoobrazy. Za druhé, fotoobrazy na plátně jsou odolnější než papírové plakáty a vypadají mnohem solidněji. Nevyžadují žádné další rámy. Jsou lehké a snadno se zavěšují na zeď. Lze je také umístit na speciální polici.

Co je ale nejdůležitější, je púravdu obrovský výběr fotoobrazů na plátně. Bez ohledu na to, zda máte obývací pokoj ve vintage, provensálském, boho nebo glamour stylu, každý si zde najde něco vhodného pro sebe.

Jak vybrat fotoobraz na plátně do obývacího pokoje?

Vyplatí se vybrat fotoobraz, který bude ladit s uspořádáním jak z hlediska motivu, tak i barvy. Jen tak bude působit pozitivním dojmem. Důležitý je však nejen styl, ale také velikost dekorace. Měl by být dokonale přizpůsoben stěně, a to tak, aby na každé straně ještě zbýval okraj volného prostoru. Je také lepší zvolit jeden větší obraz na zeď než několik menších, které vnesou chaos. Výjimkou jsou triptychy, ale i ty nejsou vhodné do všech místností, protože vyžadují mnohem více prostoru. Fotoobraz na plátně lze zavěsit kdekoli, ale nejlepší je použít jej na velké stěně, místo toho, abyste pro ni vybírali další police. Bude vypadat módně a minimalisticky.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Bydlení