Bydlení

Zabezpečení domu v rámci chytré domácnosti se vyplatí

Uvažovali jste někdy nad tím, že vaše domácnost aktuálně nemusí být dostatečně zabezpečená? Pokud ano, nejspíše jste si kontrolovali všechny její součásti a následně udělali nějaké to vyhodnocení míry zabezpečení objektu. Tak jako tak se určitě vyplatí vsadit na chytrou domácnost, která dokáže jednotlivé komponenty, jež se podílejí na zabezpečení domu, jakýmsi způsobem velmi efektivně sjednotit. O jaké součásti chytré domácnosti se jedná?

Kvalitní kamerový systém je velmi důležitý

Nepochybně. Rozhodně se vyplatí pořídit poměrně rozsáhlou síť kamer, které jsou schopny pojmout většinu nebo celý exteriér. Určitě je dobré vybírat kamery, které nejsou až tak nápadné a vyznačují se určitou délkou záznamové stopy. V každém případě je u nich nezbytné maximální rozlišení. Se záznamem se pak dá pracovat a bez problémů rozpoznat osoby, jež v daný čas neměly na daném místě co dělat. Třeba chytrý systém Somfy takovými kamerami určitě disponuje. 

Chytrý zámek a elektronické kliky

Otevírání dveří nebylo nikdy bezpečnější. Moderní chytrý zámek zpravidla disponuje bezpečnostním čidlem. Vy tak budete mít naprostý přehled v tom, kolikrát se dveře otevřely a zavřely. Stejně tak je vynikající i napojení systému na internet, což vše ještě mnohem více zjednodušuje. A když aktuálně internet nepoběží? Nebojte, domů se dostanete díky svému klíči. 

Kvalitní centrální jednotka jako nezbytnost

Dokonalé ovládání celého systému chytré domácnosti zvládnou moderní centrální jednotky, jako je třeba TaHoma switch. Ta se bez dokonce instaluje bez jakéhokoli zásahu do stěn. Vyznačuje se vysokou kompatibilitou s mnoha dalšími zařízeními a snadnou rozšiřitelností o spousty různého příslušenství. Vztahuje se na ni i pětiletá záruční doba a získáte také mobilní aplikaci zdarma.

Zkuste také článek o přírodní kosmetice.

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
0
Trapas
0
Patrik
Zajímají mě všechna zákoutí digitálního marketingu, investice i osobní rozvoj. Spolupracuji v rámci konzultací na vybraných větších online projektech a také mám několik vlastních jako zijuspesne.cz nebo zakeri.cz.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Bydlení