Kultura

Na jaké filmy se podívat, když se nudíte

Nikdo nechce trávit volný čas nečinně, ať už doma nebo venku. Pokud se vám stane, že se nudíte a nevíte, co si počít, existuje řada možností, co dělat. Jednou z nich je pustit si nějaký dobrý film na Netflixu nebo HBO GO. V tomto článku vám přinášíme několik tipů na filmy, které shlédněte, když se nudíte

Parasite (2019)

Tento korejský film získal v roce 2020 Oscara za nejlepší film. Parasite je napínavý a zároveň drsný příběh o dvou rodinách, jedné chudé a druhé bohaté, které se navzájem propojí. Film je plný neočekávaných zvratů a důmyslných triků, které vás drží na houpačce napětí a zvědavosti. Parasite je jedním z nejlepších filmů poslední doby a určitě stojí za to si ho pustit.

Filmy když se nudíte.

The Social Dilemma (2020)

Tento dokumentární film odhaluje, jaký vliv mají sociální sítě na naše myšlení a chování. The Social Dilemma se zaměřuje na to, jak algoritmy a umělá inteligence ovlivňují naše rozhodování a jak se nás snaží přesvědčit, abychom zůstali co nejdéle online. Film nabízí zajímavé pohledy od odborníků a bývalých zaměstnanců technologických gigantů a ukazuje, jak jsou sociální sítě v současné době silnými nástroji manipulace.

Filmy když se nudíte-

The Irishman (2019)

The Irishman je americký kriminální film od režiséra Martina Scorseseho. Hlavní postavou je veterán mafie Frank Sheeran (Robert De Niro). Film ukazuje jeho vztahy s gangstery, jako je Jimmy Hoffa (Al Pacino). Film se odehrává na pozadí historických událostí a nabízí realistický pohled do světa zločinu. The Irishman je dlouhý téměř tři a půl hodiny, ale stojí za to si ho pustit, pokud máte rádi kvalitní krimi filmy.

Filmy když se nudíte.

Stranger Things (2016- )

Pokud preferujete seriály, Stranger Things je skvělá volba. Tento sci-fi seriál se odehrává v 80. letech v malém městečku v Indianě. Když se jednoho dne ztratí jeden z hlavních hrdinů, jeho přátelé po něm začínají pátrat a postupně odhalují tajemství tajemného vládního programu, paranormálních jevů a alternativní reality. Seriál je plný napětí, záhad a nostalgických odkazů na 80. léta, které si oblíbíte.

Filmy když se nudíte stranger things

The Queen’s Gambit (2020)

The Queen’s Gambit je minisérie o osmnáctileté Beth Harmon (Anya Taylor-Joy), která objeví svůj talent v šachu. Během svého života se snaží překonat osobní problémy a soupeřit s mužskými šachovými velikány. The Queen’s Gambit je vizuálně nádherná a napínavá série, která ukazuje, jak důležité je plnit si své sny.

Filmy když se nudíte-

Dark (2017-2020)

Dark je německý sci-fi seriál o malém městečku, kde se začnou dít záhadné věci. Během pátrání po ztraceném chlapci se začne odhalovat rodinné tajemství a propojení mezi časovými liniemi. Dark je jedním z nejkomplexnějších seriálů poslední doby a nabízí neuvěřitelné množství zvratů, které vás drží v napětí až do samého konce.

Filmy když se nudíte.

Tyto filmy a seriály jsou jen některými z mnoha skvělých titulů, které můžete najít na Netflixu nebo HBO GO pro Českou republiku. Pokud se nudíte a nevíte, co si počít, zkuste si pustit některý z těchto filmů nebo seriálů a užijte si skvělý zážitek.

Inspirujte se dalším vysokým počtem doporučených filmů v následujících článcích:

Co říkáte na tento článek?

Pobavilo
0
Užitečné
0
Super
0
Nic moc
5
Trapas
1
Kamila Vargová
Jsem studentkou VŠ v Praze. Ráda píšu, maluju a hraju na klavír. Maluju v aplikaci Procreate třeba portréty, cokoliv podle fotografií a následně je tisknu na oblečení. Tudíž se jedná o originální kousky.

Chci k tomu něco říci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více:Kultura